Ziraat Mobil – Ziraat Bankası Mobil Uygulaması

Hali hazırda bir çok kullanıcısı bulunan Ziraat bankası, mobil bankacılık uygulaması ile müşterilerinin bankacılık işlemlerini rahatlıkla yapabilmelerini sağlayan bankalardan bir tanesi. Bankada yapabileceğiniz tüm işlemleri artık android işletim sistemli mobil cihazlarınızdan ziraat bankası mobil uygulaması ile rahatlıkla yapabiliyorsunuz. Kolay kullanımı, basit arayüzü ve kolay işlem adımlarıyla bize zamandan kazandırmayı amaçlayan uygulama, beraberinde bir çok güvenlik önlemini de taşıyor.

Ziraat onay teknolojisi adı verilen uygulama ile hem internet şubesi hem de mobil bankacılık uygulaması ile işlemlerinizi rahatlıkla yapabiliyorsunuz. Geliştirilmiş işlem seti ile bilgisayar ile internet bankacılığından yapabileceğiniz işlemleri yapabilme olanağına sahipsiniz.

Az önce bahsettiğimiz Ziraat Onay teknolojisi ile güvenlik standartları bir üst seviyeye çıkmış durumda. Hem ziraat mobil uygulaması hem de internet şubesinde kullanabileceğiniz teknoloji sayesinde işlemlerinizi herhangi bir şifre girmeden rahatlıkla gerçekleştirebiliyorsunuz. En yakın ziraat uygulaması ile yakınınızda veya uzaktaki herhangi bir şubenin tam konumuna ulaşabiliyor, dilerseniz yol tarifi edinebiliyorsunuz. Finansal veriler ile güncel finans bilgilerini kontrol edebiliyorsunuz.


Ziraat Onay teknolojisi
sayesinde güvenlik standartlarının çıtası yükseliyor. Hem internet bankacılığında hem de Ziraat Mobil’de kullanabileceğiniz Ziraat Onay teknolojisi sayesinde işlemlerinizi herhangi bir şifre girmeye gerek kalmadan güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Hesaplamalar bölümünden almak istediğiniz kredi miktarına göre kredi planını, veya vadeli mevduatınızın size hangi zaman diliminde ne kadar para kazandırabileceğiniz hesaplayabilirsiniz.

Daha bir çok özelliğe sahip Ziraat bankası android uygulaması Google Play Store‘da bir çok kullanıcıdan geçer not almış durumda. Siz de Android Marketten uygulamayı indirebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Samsung Galaxy S6 Edge vs Galaxy S6

Değerli Mobil cihaz kullanıcıları ve Cepstil takipçileri, bir süredir okurlarımıza yeni içerik ulaştıramıyorduk. Ancak bundan ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir