Vodafone Freezone Sinema Kampanyası

Vodafone Freezone 1 sinema bileti alana bir bilet kampanyası detaylarına cepstil.com aracılığıyla sayfanın devamında bulabilirsiniz.

Genel

FreeZone’lulara, 21 Hazirandan itibaren, Pazartesi ve Perşembeleri günleri, sinemalarda 1 Bilet aldıklarında 1 Bilet Hediye!

Üstelik 40’tan fazla şehirde, 130’dan fazla sinemada!

Kampanyadan yararlanmak isteyen Freezone’lular, SINEMA yazıp 6666’ya SMS gönderip şifrelerini, kampanya günleri olan, Pazartesi ve Perşembe günleri anlaşmalı sinemalardan kullanabilirler.

Gençlik bir kere yaşanır, özgürce yaşa!

 

Esaslar

* 26 yaş altı Vodafone bireysel hat kullanıcılarından Vodafone FreeZone’lu olan aboneler için Fida Filmin anlaşmalı olduğu şehirlerde ve sinemalarda geçerli sinema kampanyasıdır.

* Kampanya’da şifre alma ve kullanma 21 Haziran 2012 – 31 Mayıs 2013 tarihleri arasında yapılabilir

* FreeZone’lu olmak için “FREEZONE” yazıp 1525’e göndermek ve belirlenen kosulları tasımak gereklidir.

* Kampanya hafta içi 2 gün (Pazartesi ve Perşembe), anlaşmalı tüm salon, film ve seanslarda geçerlidir. Anlaşmalı salon listesi www.vodafonefreezone.com ve www.vodafone.com.tr sitelerinde yer almaktadır. ilk ve orta öğretim sömestre, Resmi Tatil ve Bayram günleri kampanya uygulaması dışındadır, arefe günleri gibi yarım günlük resmi tatillerde ise kampanya aynı koşullarda uygulanmaya devam etmektedir.

* Kampanyadan faydalanmak isteyen Vodafone FreeZone üyeleri,  SINEMA yazıp 6666’ya SMS gönderip şifrelerini, kampanya günleri olan, Pazartesi ve Perşembe günleri anlaşmalı sinemalardan kullanabilirler. Kampanya dahilinde alınan şifreler tek kullanımlıktır ve şifrenin alındığı gün boyunca geçerlidir; kullanılmayan şifreler 24 saat sonunda geçerliliğini yitirir.

* Şifre almak için SINEMA yazıp 6666’ya  gönderilen  tüm sms’ler 40 krs olarak ücretlendirilecektir.

* Kampanyaya katılmak için Vodafone FreeZone’lu olmak ve faturasız aktif hat kullanıcıları için son 30 gün içinde tek seferde en az 20 TL CepLira yüklemis olmak veya faturalı aktif kullanıcı olmak gereklidir.

* Kampanya kapsamında, kampanya katılım koşullarını yerine getirmiş Vodafone Freezone üyeleri, hafta içi Pazartesi ve Perşembe günleri, anlaşmalı sinemalardaki tüm salon, film ve seanslarda, söz konusu film ve seans için anlaşmalı sinemalar tarafından açıklanan ücreti karşılığında bir bilet satın aldıklarında, kendilerine ikinci bir bilet anında ücretsiz olarak verilecektir. Yani, kampanyaya katılım koşullarını yerine getirmiş Vodafone FreeZone üyesi, 1 (bir) sinema bileti karşılığında, 2(iki) adet sinema bileti elde edecektir.

* 3D filmlerde gözlük bedeli bilet fiyatına dahil olmayıp gözlük bedeli, ilgili Vodafone FreeZone üyesi tarafından karşılanacaktır.

* Kampanyaya katılım limitlerle sınırlıdır. Her FreeZone’lu kampanyadan 1 gün içinde 1 defa, 1 ay içinde en fazla 2 defa faydalanabilir.

* Kampanya katılımı için şifrelerini alan FreeZone’lular; kampanya günleri olan Pazartesi ve Perşembe günlerinde, anlaşmalı sinemalardaki POS cihazlarına telefon numaralarını ve kampanya şifrelerini girip, onay slip’ini aldıklarında, bu kişilere bir sinema bileti aldıklarında ikinci bilet ücretsiz verilecektir. FreeZone’lular biletleri anlaşmalı sinemaların gişelerindeki mevcut ödeme yöntemlerini kullanarak satın alabilirler.

* Vodafone Telekomünikasyon A.S kampanyada degisiklik yapma veya kampanyayı bitirme/dondurma hakkını saklı tutar.

* Kampanya günlük ve aylık katılım sınırlarının dışında toplam azami bilet adeti ile de sınırlıdır.

* Adil Kullanım: Sunulan hizmetin bireysel  ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığı durumlar için Vodafone Türkiye abonenin kullanımını inceleme ve kötü niyetten kuşkulandığı takdirde, aboneyi uyarma, gerekirse hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.

 

Sıkça Sorulan Sorular 

1.Kampanyalar hangi tarihler arasında geçerlidir?

Vodafone Freezone Sinema Kampanyası 21 Hazirandan itibaren her Pazartesi ve Perşembe geçerlidir. Kampanya’da şifre alma ve kullanma 21 Haziran 2012 – 31 Mayıs 2013 tarihleri arasında yapılabilir.

 

2.Kampanyaya nasıl katılabilirim?

Kampanyadan faydalanmak isteyen Vodafone FreeZone üyeleri,  SINEMA yazıp 6666’ya SMS gönderip şifrelerini, kampanya günleri olan, Pazartesi ve Perşembe günleri anlaşmalı sinemalardan kullanabilirler. Kampanya dahilinde alınan şifreler tek kullanımlıktır ve şifrenin alındığı gün boyunca geçerlidir; kullanılmayan şifreler 24 saat sonunda geçerliliğini yitirir.

 

3.Kampanyadan kimler yararlanabilir?

Kampanyaya katılmak için Vodafone FreeZone’lu olmak ve faturasız aktif hat kullanıcıları için son 30 gün içinde tek seferde en az 20 TL CepLira yüklemis olmak veya faturalı aktif kullanıcı olmak gereklidir.

 

4.Kampanya kapsamında abonelerden hangi evraklar alınacaktır?

Herhangi bir evrak talebi olmayacaktır.

 

5.Kampanyada tarife kısıtlaması var mıdır?

Hayır tarife kısıtlaması bulunmuyor.

 

6.Kampanyada yaş kısıtlaması var mıdır?

Kampanyadan sadece 26 yaş altındakiler faydalanabilir.

 

7.Kampanyaya girişte bir kısıt/engel var mı?

Kampanyaya katılmak için Vodafone FreeZone’lu olmak ve faturasız aktif hat kullanıcıları için son 30 gün içinde tek seferde en az 20 TL CepLira yüklemis olmak veya faturalı aktif kullanıcı olmak gereklidir.

 

8.Farklı bir kampanya ile bir arada kullanılabilir mi?

Evet kullanılabilir.

 

9.Kampanyadan yararlanabilecek abone sayısında bir kısıtlama var mı?

Kampanya günlük ve aylık katılım sınırlarının dışında toplam azami bilet adeti ile de sınırlıdır.

 

10.Kampanya dahilinde (kampanya SMS numarası) gönderilecek SMS’ler nasıl ücretlendirilecek?

Şifre almak için SINEMA yazıp 6666’ya  gönderilen  tüm sms’ler 40 krs olarak ücretlendirilecektir.

 

11.Kampanyadan bir GSM numarasının kaç kez yararlanması mümkündür?

Kampanyaya katılım limitlerle sınırlıdır. Her GSM numarası kampanyadan 1 gün içinde 1 defa, 1 ay içinde en fazla 2 defa faydalanabilir.

 

12.Aynı müşteri birden fazla hattıyla kampanyadan yararlanabilir mi?

Evet faydalanabilir.

 

13.Kampanyayı iptal edebilir miyim?

FreeZone’lu kampanyadan yararlanmak konusunda özgürsün! Şifreni aldıktan sonra faydalanıp faydalanmama hakkı sana ait!

 

14.Ayrıntılı bilgiye nereden ulaşabilirim:

Kampanya detayı, katılım adetleri ve anlaşmalı sinema listesine www.vodafonefreezone.com ’dan ulaşabilirsin.

 

15.Her film için bu kampanya geçerli midir?

Pazartesi ve Perşembe, www.vodafonefreezone.com ve www.vodafone.com.tr sitelerinde belirtilen 40’tan fazla şehirde Fida Film anlaşmalı 130’dan fazla sinemadaki tüm salon, film ve seanslarda, ücreti karşılığında bir bilet satın alindiginda, ikinci bir bilet anında hediye olarak verilecektir. 3D filmlerde gözlük bedeli bilet fiyatına dahil değildir.

 

 

Hangi şehir ve Hangi Sinemalarda Geçerli Olduğunu öğrenmek için Buraya tıklayınız.

 

İlginizi çekebilir

Vodafone Otomatik Ödeme ve E-Fatura Çekiliş Kampanyası

Faturaları ödemenin de almanın da kolayı Vodafone’da! Üstelik Mini Cooper kazanma şansıyla!Hemen e-fatura veya otomatik ...

2 Yorumlar

  1. benim yasim 16 ve hattim annemin üzerine kayitli ben freezonelu olmak istiyorum ama annemin yasindan dolayi olamiyorum ne yapmam lazim cevaplarsaniz cok mutlu olurum

  2. vodafone bayisine nufus cuzdanını ve anneni götur hattı sen kullanıyor gostert ama annenin üstüne olsun sonra frezonlu olabilirsin.vodafone bayisine git onlar yardımcı olur

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir