Turkcell Süper Paket Kampanyası

Doya doya konuşmanız için yıllık abonelikle her yöne 900 dakika ve Turkcell’lilerle ayda 8 gün bedava konuşma sadece 45 tl

Hemen almak için tıklayın
Her Yöne Paketler Tarifesi’ndeki Süper Paket ile hem her yönü doya doya arayabilir hem de tüm Turkcell’lilerle ayda 8 gün sabahtan akşama bedava konuşmanın tadını çıkarabilirsiniz.

 

aket Paket Ücreti
Aylık Abonelik Paket Süresi
Yıllık Abonelik Paket Süresi
Süper Paket 45 TL Her Yöne 600 dk. + Ayda 8 gün bedava konuşma* Her Yöne 900 dk. + Ayda 8 gün bedava konuşma*

Fiyatlara %18 KDV ve %25 Özel İletişim Vergisi dahil, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir. Paketler kapsamında ve paket aşımında yapacağınız yurt içi görüşmeleriniz 6 saniyede bir ücretlendirilir.
*Ayda 8 Gün Turkcell’lilerle sabah 6 akşam 6 bedava.

Her Yöne Paketler Tarifesi altında bulunan Süper Paket ile yıllık abonelik yaparak yurt içinde her yöne 900 dakika ve ayda 8 Gün tüm Turkcell’lilerle sabah 6 akşam 6 bedava konuşabilirsiniz.

 

Nasıl kayıt olabilirim?
SUPER yazıp 2222’ye ücretsiz olarak gönderebilir, Turkcell İletişim Merkezleri’ne başvurabilir veya , 444 0 532 ya da 532 Turkcell Müşteri Hizmetleri’ni arayabilirsiniz.

Paketten bireysel faturalı müşterilerimiz faydalanabilir.

Taahhütlü tekliflerden faydalanan müşterilerimiz pakete geçmek isterlerse mevcut taahhütlü tekliflerini iptal ettirmeleri gerekebilir. Bu durumda 444 0 532 ya da 532 Turkcell Müşteri Hizmetleri’nden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ne zaman kullanmaya başlarım?
Paketinizi, talep ettikten sonraki ilk fatura kesim tarihinizden itibaren kullanabilirsiniz. Paketiniz başladığına kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.

Hazırkart’tan faturalıya geçen, numarasını Turkcell Faturalıya taşıyan veya yeni faturalı hat alan müşterilerimiz ise tarifelerini bu paket ile başlattıklarında hemen faydalanmaya başlar.

Paket dakikalarımı nasıl kullanabilirim?
Her Yöne Paketler Tarifesi’ndeki Süper Paket ile her yöne 600 dakika ve Ayda 8 Gün Turkcell’lilerle sabah 6 akşam 6 bedava konuşabilirsiniz.
Paketinizin içerdiği dakikalar bir fatura dönemi için geçerlidir ve iptal etmediğiniz sürece her fatura döneminizde otomatik olarak yenilenir.
Paketteki her yöne 600 dakikanızı; Turkcell, diğer operatörler ve sabit hatlara yaptığınız yurtiçi aramalarınızda kullanabilirsiniz. Ayda 8 Gün Bedava dakikalarınızı da Turkcell’lilerle yurt içi konuşmalarınızda doya doya kullanabilirsiniz.
Yurt içinde konferans görüşmesi yaptığınızda , ödemeli aramalarınızda ve görüntülü görüşmelerinizde paketteki dakikalarınızı kullanabilirsiniz. Verilen dakikalarınız yurt içi konuşmalarınızda geçerli olduğu için, K.K.T.C’de bulunduğunuzda kullanılamaz.
Ayda 8 Gün Bedava hakkımı ne zaman kullanmaya başlarım?
Pakete yeni gelen müşterilerimizin Haftada 2 Gün Bedava teklifi otomatik olarak tanımlanır. Tanımlama pakete gelişten itibaren 72 saate kadar gerçekleşir. Tanımlama gerçekleştiğinde SMS ile bilgi verilir. Bilgilendirme mesajında hem tanımlamanın gerçekleştiği hem de ayda 8 Gün Bedava konuşabileceğiniz şanslı günlerinizin bilgileri verilir. Ayda 8 Gün Bedava haklarınız, konferans görüşmelerinizde de geçerli olur ve aylık 144 saat ile sınırlıdır.
Kalan dakikalarımı nasıl öğrenebilirim?
Kalan dakikalarınızı Online İşlemler’den, KALAN yazıp 2222’ye ücretsiz kısa mesaj göndererek veya telefonunuzdan *159#’yi tuşlayarak öğrenebilirsiniz. Ancak size gönderilen paket durum SMS’lerinde son 6 saat içerisinde yaptığınız görüşmelerin dahil olmayabileceğini unutmayın.
Ayda 8 Gün Bedava konuşma hakkınızdan kalan dakikalarınız sorgulanamamaktadır.
Kalan dakikalarım bir sonraki aya devreder mi?
Paket dakikalarınız o ayki fatura döneminiz için geçerli olup, kullanmadığınız dakikalarınız bir sonraki döneme devrolmaz. Paketinizi iptal etmediğiniz sürece paket dakikalarınız her ay yenilenir. Paketinizi iptal ettiğinizde kullanmadığınız dakikalarınız varsa iadesi yapılmaz.

Tarife ve kampanyalarla ilgili detaylı bilgileri nereden öğrenebilirim?
0 532 7572222 yi ücretsiz arayarak mevcut tarife ve kampanyalarınızla ilgili bilgi alabilir, dilerseniz yeni tarife ve kampanyalarımıza abone olabilirsiniz.
Paket dakikalarımı aşarsam ne kadar öderim?
Paketinizdeki dakikaları aşsanız bile tarifeniz üzerinden, detayı “Ne Kadar Öderim?” bölümünde verildiği şekilde konuşmaya devam edersiniz.
Şanslı günlerimde sabah 05:50’de başlattığım görüşme 06:00’dan sonra da devam ederse 8 gün bedava hakkım devreye girer mi?
06:00’dan önce başlattığınız görüşme, görüşmeniz bitene kadar (06:00 sonrasına sarksa da) 8 gün bedava kapsamında sayılmaz ve paket dakikalarınızdan düşer ya da tarifenizden ücretlendirilir.
Hattımı başka bir numaraya yönlendirdiğimde paket dakikalarım geçerli olur mu?
Hattınızı başka bir numaraya yönlendirmeniz durumunda yapacağınız görüşmelerinizde paket dakikalarınız geçerli olmaz. Yönlendirme servisimizin ücretlendirme bilgileri için lütfen tıklayın.
Paketimi nasıl iptal edebilirim?
Paketinizi iptal etmek için tarife veya paket değişikliği yapmanız gerekir. Paketinizi iptal ettiğinizde o ay içinde kullanmadığınız dakikalar fatura kesiminizde silinir, iptal talebiniz (veya tarife/paket değişiklik talebiniz) fatura kesiminizden itibaren geçerli olur.

Ayrıca hat iptal, numara taşıma, ödeme tipi değişikliği ve devir işlemlerinden birini gerçekleştirdiğinizde de paketiniz iptal olur ve son paket ücretinizin tamamı faturanıza yansıtılır.
Tarife ve paket değişikliği yaparsam 8 gün bedava hakkım devam eder mi?
Ayda 8 gün bedava hakkından faydalanırken paketinizden çıkarsanız şanslı günleriniz iptal olur. Yeni geçtiğiniz pakette iki gün bedava faydasının olması durumunda yeni şanslı günleriniz tanımlanır ve tekrar size kısa mesajla bildirilir.
8 gün bedava’dan faydalanırken numara değişikliği, devir veya hat tipi değişikliği yaparsam 8 gün bedava hakkım devam eder mi?
Numara değişikliğinizde devam eder fakat devir işleminizde iptal olur. Faturalı Hat’tan Hazır Kart’a geçişinizde de yine 8 Gün Bedava hakkınız iptal olacaktır.

Kendi isteğimle hat kapama ve borçtan dolayı kapanmada 8 gün bedava hakkım devam eder mi? Hattım tekrar açıldığında/borç ödendiğinde ayda 8 gün bedava hakkından tekrar yararlanabilir miyim?
Ayda 8 gün bedava hakkınız tanımlandıktan sonra hattınız kapanırsa ve sonra tekrar aynı konuşma paketinden açılırsa ayda 8 gün bedava hakkınızdan şanslı günleriniz değişmeden yararlanmaya devam edersiniz. Eğer teknik bir nedenle günleriniz değişirse yeni şanslı günleriniz, size kısa mesajla bildirilir.

8 gün bedava konuştuğum şanslı günlerimi değiştirebilir miyim veya günlerimi unutursam sorgulayabilir miyim?
Şanslı günlerinizi değiştirilememektedir. Kalan dakikalarınızı sorgulamak için KALAN yazıp ücretsiz olarak 2222’ye gönderdiğiniz SMS sonrasında hattınıza gönderilen bilgilendirme mesajında şanslı günlerinizin de bilgisi paylaşılmaktadır.

Özel Servis Numaraları ve 444’lü Aramalar

Bilmenizde fayda var
Vergilerde ve/veya mevzuat gereğince ilgili kurumlara yapılması gereken ödemelerde meydana gelecek artışlar ile kamu kurum ve kuruluşlarının işlem ve kararları nedeni ile yapılması gereken tarife değişiklikleri, tarifelere aynen uygulanır.
Turkcell, ticari amaçlarla veya sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığını belirlemesi durumunda tespit ettiği hatları kapama veya kullanımları kısıtlama hakkını saklı tutar.
Aboneler yararlandıkları hizmeti ticaret amacıyla üçüncü kişilere sunamazlar. Aksine davranan kullanıcıların abonelik sözleşmesi feshedilir.
Turkcell bilgilendirme yapmak koşulu ile tarife ve kampanyalarının fiyat ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 

İlginizi çekebilir

Turkcell internet ayarları

Son zamanlar da internet kullanmayan insan sayısı oldukça düşüktür hatta yok denecek kadar az diyebiliriz. ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir