The Walking Dead: Season Two apk indir

Değerli oyun severler ve android cihaz kullanıcıları,
Daha önce Ipad, Iphone ve Ipod Touch kullanıcıları için Walking Dead The Game adlı oyunun incelemesini ve indirme bağlantısı ile apk adresini okurlarımızla paylaşmıştık. Bu yazımızda da, son güncellemesi 1 temmuz 2014 tarihinde yapılan ve oyun severler tarafından oldukça rağbet gören Android için The Walking Dead Season Two Apk dosyası ile ilgili yorumlarımızı sizinle paylaşacağız.

Öncelikle The Walking Dead: Season Two yani The Walking Dead 2. sezon adlı oyunun kısa bir süre içerisinde 25.000’den daha fazla oyuncunu tarafından yorumlandığını, 3.500 kişi tarafından da Google + sayfalarında paylaşıldığını söyleyelim. Kullanıcı yorumlarına bakıldığında ve puan anlamında incelendiğinde oldukça başarılı bir oyun.

The Walking Dead Season Two Apk indir the-walking-dead-season-two1

Özellikle 1. oyunu oynayanların çok seveceği The Walking Dead: Season Two, The walking dead adlı diziyi izleyenler için daha kolay ve daha anlaşılabilir bir şekilde yayınlanmış. Elbette hiç tecrübesi olmayanlar da kısa süre içerisinde oyuna alışacaklardır. Samsung Galaxy serilerinde (2-3-4-5) ve Galaxy Note cihazlarda rahatlıkla oynanabilen bu oyun, kaliteli grafikleri ile de dikkat çekiyor. The Walking Dead: Season Two apk dosyasını indirmek ve cihazınıza kurulumunu yapmak isterseniz Google Play Store bağlantısına tıklamanız yeterli. İyi eğlenceler dileriz.

The Walking Dead: Season Two Apk indir
Google Play Store'dan indir

İlginizi çekebilir

Android Lollipop Güncellemesi

Değerli Android kullanıcıları ve Cepstil takipçileri, Bildiğiniz gibi geçtiğimiz yılın sonunda Kitkat güncellemesinden sonra gelen ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir