Symbian James Cameron’s Avatar indir

James Cameron’s Avatar oyunu Gameloft tarafından hazırlanmış bir mobil oyunudur. Bu oyun artık nokia markalı symbian işletim sistemli cihazlarınızda. Oyun Avatar filminin mobil cihazlar için uyarlanmış bir oyunudur. Bu oyunda karakterimiz ile harika bir macera sizleri bekliyor. Atlayacak zıplayacak uçacaksınız. Eğlenebileceğimiz çok güzel bir oyun sizleri smybian işletim sistemli cihazlarınızda bekliyor.

gameloft_james_camerons_avatar_hd_506 Scr000078 Scr000076

Ayrıca oyun Gameloft tarafından yapıldığından insanın güveni daha da artıyor. Bir kere denemeniz gereken bir oyun. Oyunu çok beğenecek, zamanın nasıl akıp gittiğini anlayamayacaksınız. Ayrıca oyundaki grafikler ise çok başarılı. İşletim sistemi için en güçlü grafikler kullanılmış diyebiliriz. Harika bir aksiyon macera oyunu sizleri bekliyor.

SAMSUNG DIGITAL CAMERA avatar-nokia

Hemen Symbian işletim sistemli cihazınıza James Cameron’s Avatar adlı oyunu ücretsiz olarak indirebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

OVİ

İlginizi çekebilir

2014 Symbian Popüler Oyunlar

Merhabalar sevgili Cepstil takipçileri, Biliyorsunuz genel olarak sitemizde daha çok Android ve iOS işletim sistemine ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir