Sözcü Gazetesi android Uygulaması

Türk basınında uzun yıllardır kendisine bir yer edinmiş sözcü gazetesi, özellikle bir kesimin daha çok ilgisini çeken ve hem internet sitesini ziyaret eden hem de fiziksel olarak sözcü gazetesi alarak okuyanların gazeteden daha rahat ve daha hızlı biçimde faydalanması için Sözcü gazetesi Android uygulamasını yayınladı. Google Play Store‘da yer alan uygulama, henüz çok yeni olmasına rağmen şu anda yaklaşık 40.000 android cihaz sahibi tarafından indirildi.

Bir çok yorum alan ve bu yorumlardan da anlaşılacağı üzere oldukça iyi geri dönüşler alan gazete uygulaması, haber ve gazete uygulamaları arasında widget desteği bulunan nadir uygulamalardan bir tanesi.

Henüz 15 günlük bir uygulama olmasına rağmen oldukça fazla kişi tarafından indirilen sözcü gazetesi uygulaması, 1500 civarı kullanıcıdan yorum almış. Yorumlara bakıldığında da okurların gerçekten işlerine yaradığı izlenimi oluşuyor. Takip ettiğiniz köşe yazarları ve güncel konuları sözcü gazetesi android uygulaması apk dosyasının kurulumundan sonra dilediğiniz her yerden okuyabilir, takip edebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Samsung Galaxy S6 Edge vs Galaxy S6

Değerli Mobil cihaz kullanıcıları ve Cepstil takipçileri, bir süredir okurlarımıza yeni içerik ulaştıramıyorduk. Ancak bundan ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir