Smybian Mackolik uygulaması indir

Mackolik uygulaması ile her an her yerde ve her zaman canlı skorları görebilecek, haberlere bakabileceksiniz. Sadece bu kadarla da değil. Bu uygulamanın size bir çok faydası olan. Ligleri görerek onların puan durumlarını, fikstürleri görebileceksiniz. Sadece Türkiye ligi değil. Tüm dünya liglerini görebileceksiniz. Bu yönden de çok harika bir uygulama sizleri bekliyor.

mackolik screen-192x192

Bunun yanında uygulama ile iddaa tahminleri görebileceksiniz. Bu uygulamanın bir çok özelliği daha bulunmakta. Bunlar sayesinde her zaman ve her yerde sporu takip edebileceksiniz. Hızlı ve kolay bir uygulama olan Mackolik Canlı Sonuclar uygulamasını cihazınıza aşağıda vereceğimiz linkten indirebilirsiniz. İşinize yarayacak çok güzel bir uygulama sizleri bekliyor.

165aa6338c044107858ef67bd234ad71_lMackolik-symbian

Hemen Smybian işletim sistemli cihazlarınıza Mackolik uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Sporu her zaman ve her yerde takip edebileceksiniz.

OVİ

İlginizi çekebilir

Whatsapp son görülme zamanı kapatma (gizleme)

Değerli arkadaşlar, biliyorsunuz gerek android işletim sistemli telefonlarda gerekse iphone gibi ios sisteme sahip telefonlarda ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir