Ringdroid – Zil sesi yapma programı

Yine takipçilerimizin çok işine yarayacağını umduğumuz bir uygulama tanıtımı ile beraberiz. Bir çok android kullanıcısının en fazla sıkıntı çektiği konulardan bir tanesi de hiç şüphesiz zil sesi konusu. Bazen sevdiğimiz şarkıların belli bir yerini kesip kaydederek telefonumuza zil sesi yapmak isteriz. Mp3cut gibi programlarla bunu bilgisayarımızda yapabilirken, artık Ringroid adlı Android zil sesi yapma uygulaması da imdadımıza yetişiyor.

Android zil sesi yapma programı kullanılarak, telefonumuzun belleğinde bulunan herhangi bir şarkı veya müziğin, istediğimiz saniyesi ile bitiş için ayarlayacağımız süresine kadar olan kısmı telefonumuzdaki bu program ile keserek kaydediyoruz. Sonrasında zaten android zil sesi ayarları bölümünden telefonumuzun zil sesini, yeni hazırladığımız müzik dosyası ile değiştirip kullanmaya devam ediyoruz.

Gerek ülkemizde gerekse yurt dışında milyonlarca insanın kullandığı Ringroid, programı indirenlerin yorumlarına bakıldığında da oldukça başarılı bir uygulama olduğu gözler önüne seriliyor. Androiz zil sesi yapma programı ihtiyacınız varsa kesinlikle Ringroid’i denemelisiniz. Alt tarafta verilen bağlantıdan Google Play Store – Android Market ile zil sesi uygulamasını telefonunuza indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Son olarak, uygulamanın ses kayıt uygulaması olarakta kullanılabildiğini ifade edelim..

Android Ringdroid Kullanımı :

Mp3leri otomatik bulup seçip ayarlayabilirsiniz
“Search” ile arama yapıp hızlıca seçip ayarlama yapabilirsiniz
Bulunan bir müziğe geldiğmizde ”Ses Titreşim Çizelgesi” olduğu kısımda sağ ve sol ok bulunan butonu parmağımızla ileri/geri çekerek kırpmak istediğimiz Mp3′in uzunluğunu kolayca ayarlayabiliriz. “Start” yerine MP3 başlangıç saniyesini yazarak kırpma başlangıcını ayarlayabiliriz.
Ayarladıktan sonra “Menü” tuşuna basarak ardından “Save” diyerek kolayca Mp3′ü zil sesi yapabiliriz.

İlginizi çekebilir

Android Lollipop Güncellemesi

Değerli Android kullanıcıları ve Cepstil takipçileri, Bildiğiniz gibi geçtiğimiz yılın sonunda Kitkat güncellemesinden sonra gelen ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir