Nokia ve Symbian için FIFA 2014 Oyunu

Merhabalar değerli Cepstil okurları,
Yine bir süredir sitemizde Nokia ve Symbian telefonlar için oyunlar yayınlamak istemiş olsakta, bu amacımıza ulaşamadık. Ancak takipçilerimizi bu kadar beklettiğimize değecek, güzel bir Symbian oyunu ile beraberiz. Bu yazımızda 2014 yılının en popüler Symbian oyunlarından FIFA 2014 oyununu tanıtacağız. Ardından da, Symbian için Fifa 2014 oyununu nasıl ve nereden indirebileceğinizi, oyunu nasıl oynayabileceğinizi açıklamaya çalışacağız.

symbian fifa 2014
symbian fifa 2014 indir

Biliyorsunuz futbol oyunları yalnızca Android ve iOS telefonlarda oynanmıyor. Nokia ve Symbian telefonlar da teknolojiye ayak uydurarak boyutları yüksek olsa bile bir çok oyunun cihazlarda oynanmasına olanak sağlıyor. Fifa 2014 Futbol oyunu da bunlardan bir tanesi.

Yer yüzünün en popüler futbol oyunlarından bir tanesi olan Fifa 2014, Symbian işletim sistemini kullanan Nokia telefonlarınızda da kullanabilmeniz için stabil bir hale getirildi. Oyun süresi boyunca gerçekçi bir futbol deneyimi yaşayabileceğiniz oyunda sürelerin limitli olduğunu unutmamak gerekiyor.

Daha önceki sürümlerine göre görsel anlamda bir çok geliştirme ve iyileştirme ile hazırlanan oyun, hali hazırda bir çok Mobil cihazda rahatlıkla oynanabiliyor. Oldukça hızlı ve rahat bir oynama şekline bürünen oyunda, takımınızla galibiyetler almak için var gücünüzle çalışmalısınız.

Nokia – Symbian FIFA 2014 İNDİR

İlginizi çekebilir

Nokia N8 için yeni oyun paketi indir

Merhabalar sevgili Cepstil takipçileri, Sitemizdeki mobil kategorilerini gezerken, çok ilgi olmasına rağmen bir süredir Nokia ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir