Nokia Symbian MazeLock indir

Eğer nokia Symbian işletim sistemli cihazlarınıza kilit koymak istiyorsanız MazeLock adlı uygulamayı kullanabilirsiniz. Telefonun açılımdan çıkan bir uygulama. Bu uygulamada kilidi nasıl koyacağınızı merak ediyorsanız hemen söyleyelim. Yan yadan 9 dairenin oluşturduğu kare şeklinde farklı şekil yaparak kilidinizi koyabilirsiniz. İstediğiniz şekilde kilitler koyabilirsiniz. Telefonunuza her açtığınızda bu kilidi doğru şekilde girmeniz gerekiyor.

1313241780-2 1291300985

Ayrıca uygulama sizin açılış ekranınıza bir tema olmaktadır. Açılış ekranına bir de saat eklenmektedir. Bu saati ister 24’lük ister 12’lik saat dilimine göre ayarlayabilirsiniz. Güzel bir kilit uygulaması sizleri bekliyor. Eğer farklı kilitler koymak veya telefonunuza başkaları tarafından izinsiz kullanılmasını istiyorsanız hemen bu uygulamayı indirerek bü güzel kilidi koyabilirsiniz.

MazeLock-Android-Style-Screen-Locker-For-Nokia-S60v5-Mobiles

Nokia Symbian işletim sistemli cihazınıza bir kilit uygulaması olan MazeLock uygulamasını ücretsiz olarak indirebilir ve telefonunuza harika bir kilit koyabilirsiniz.

OVİ

İlginizi çekebilir

Nokia Symbian QR Okuyucu İndir

QR kodları artık çok gelişmekte birçok farklı yerlerde kullanılmakta. İlaçlarda ve daha fazlası da. Ayrıca ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir