Nokia Puzzle Efendisi indir

Eğer nokia markalı cihazınızda puzzle yapmak istiyorsanız bu oyun tam size göre. Puzzle Efendisi oyunu sayesinde harika puzzler yapabilirsiniz. Hem uygulamada bulunan puzzleleri yapabilir hemde telefonunuzda bulunan çektiğiniz resimleri puzzle olarak kullanabilirsiniz. Resimleri uygulamaya yükledikten sonra zorluk seviyesini seçerek resminizin puzzlelere bölünmesini bekliyorsunuz. Oyunda birbirinden farklı özellikler bulunmakta.

20120216185534

Oyunda farklı zorluk seviyeleri bulunmakta. Sizin oynamak istediğiniz seviyeye göre farklı puzzler bulunmakta. Çok zevkli bir oyun sizleri bekliyor. Eğer puzzle yapmak istiyor ya da zamanınızı güzel oyunlarla değerlendirmek istiyorsanız Puzzle Efendisi  adlı oyunu indirebilirsiniz. Çok güzel bir oyun sizleri bekliyor. Hem oyunu oynarken eğlenebilecek hemde zekanızı güçlendireceğiniz bir oyun sizleri bekliyor.

lord_ganesha_puzzle-486913-1329705909 2012-01-19_00-16-53-2-192x192

Hemen nokia markalı cihazınıza Puzzle Efendisi  adlı puzzle oyununu ücretsiz olarak indirebilir ve hemen bu güzel oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

OVİ

İlginizi çekebilir

2014 Symbian Popüler Oyunlar

Merhabalar sevgili Cepstil takipçileri, Biliyorsunuz genel olarak sitemizde daha çok Android ve iOS işletim sistemine ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir