Nokia Ping Pong – Insanely Addictive indir

Masa tenisi neredeyse herkesin bildiği gibi güzel bir spordur. Masa tenisi araçları olan pinpon topu ve raket ile neredeyse herkes topu sektirmeye denemiştir. İşte raket ile topu sektireceğimiz bir oyun ile karşınızdayız. Oyunumuzun adı Ping Pong – Insanely Addictive. Bu oyunda elimizde bulunan raket ile topu sektirmeye çalışacağız. Çok eğlenebileceğimiz bir oyun sizleri bekliyor. Bakalım ne kadar fazla sektirebileceksiniz?

f-1024-0 ovi_store_tertiary_screenshot-192x192

Oyun Miniclip adlı büyük bir oyun şirketi tarafından hazırlanmıştır. Oyuna girdiğimizde elimizde bir raket bulunmakta. Yürürken topu tutmamız gerekiyor. Bunun için telefonumuzu hareket ettiriyoruz. Bu sayede topu yere düşürmemeye çalışıyoruz. Güzel bir oyun sizleri bekliyor. Eğer bu oyunu oynamak isteyenler varsa hemen indirsin.

ping-pong-dualscreen images

Nokia markalı cihazlarınıza Symbian,  Anna, Belle için Miniclip tarafından hazırlanmış Ping Pong – Insanely Addictive spor oyununu vergiler dahil 2.49 TL’lik bir fiyatla sahip olabilirsiniz.

 

OVİ

İlginizi çekebilir

2014 Symbian Popüler Oyunlar

Merhabalar sevgili Cepstil takipçileri, Biliyorsunuz genel olarak sitemizde daha çok Android ve iOS işletim sistemine ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir