Nokia Opera Mini web browser indir

Mobil cihazlarda en hızlı ve en kullanışlı web tarayıcılarından biri olan Opera Mini artık Nokia markalı cihazınızda. Bu tarayıcının birbirinden güzel ve kullanışlı özellikleri bulunuyor. Bunlardan biride farklı sekmeler açabiliyorsunuz. Ayrıca bir sekme çalışırken diğer sekmeye geçiş yaparak tüm işlemlerinizi sorunsuzca yapabilirsiniz. Ayrıca boşu boşuna veri kullanmayarak normal tarayıcıların yüzde onu kadar veri kullandığından telefonunuzda herhangi bir sorun oluşturmadan akıcı bir performans almanızı sağlar.

Opera-Mini-web-browser-Banner Opera Mini web browser

Ayrıca bu tarayıcının çok şık bir görünümü bulunmakta. Daha modern bir görünüm sizleri bekliyor. Ayrıca tüm sitelere bu tarayıcı üzerinden girebilirsiniz. İstediğiniz web sayfasını Facebook ve Twitter gibi sosyal paylaşım alanlarından arkadaş ve takipçilerinizle paylaşabilirsiniz.

3123

Nokia markalı telefonunuza Opera Mini web browser, internet tarayıcısını telefonunuza ücretsiz olarak indirebilir ve çok kaliteli bir o kadarda kolay ve kullanışlı bu tarayıcıyı kullanamaya başlayabilirsiniz.

 

OVİ

İlginizi çekebilir

Nokia CameraPro Qt 3 indir

Nokia cihazlarınızda birçok kamera uygulaması bulunuyor. Bunlardan en iyilerinden biri de CameraPro Qt 3. Uygulama ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir