Nokia için Viber Uygulamasını indir

Viber, Android, ios ve diğer mobil işletim sistemlerinden sonra Nokia yani Smybian’da. Operatörlere verdiğiniz SMS ücretlerinden bıktıysanız ve daha fazla para ödemek istemiyorsanız bu uygulama tam size göre. Viber ile arkadaşlarınızla ve ailenizde bedavaya mesajlaşabileceksiniz. Bu uygulamayı kullanmak için 3G veya Wi-Fi bağlantınızın olması gerekiyor. Bunun yanında bu uygulamada bir çok özellik bulunuyor.

gsmarena_001

Uygulama da farklı arkadaş grupları kurarak ortak konuşmalar yapabiliyorsunuz. Bu sayede toplu görüşme, toplantı gibi işlemleri yapabileceksiniz. Ayrıca mesajlarınıza fotoğraf ekleyebilirken bir de konumlarınızı ekleyebiliyorsunuz. Ani çektiğiniz resimleri direk yollayabilirsiniz. Bulunduğunuzun yerin neresi olduğunu belli etmek için konumunuzu yollayabilirsiniz. Sizler için en iyi şekilde yaratılmış bu uygulamayı kullanmaya hemen başlayın.

S40_1

Nokia markalı Smybian telefonlarınıza Viber adlı mesajlaşma uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Artık hiç bir ücret ödemeden mesajlaşabileceksiniz.

OVİ

İlginizi çekebilir

Whatsapp son görülme zamanı kapatma (gizleme)

Değerli arkadaşlar, biliyorsunuz gerek android işletim sistemli telefonlarda gerekse iphone gibi ios sisteme sahip telefonlarda ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir