Nokia için Road to Hell 3D indir

Road to Hell 3D adlı bu oyun bir araba yarışı oyunudur. Nokia markalı cihazlarınızda harika bir araba yarışı zevki ve keyfi yaşayabileceksiniz. Oyunun özelliklerinden bahsetmek gerekirse 13 farklı yarıştan oluşmakta. Ayrıca oyunda Türkçe dil desteği bulunmakta bunuda unutmadan artaralım. Oyundaki amacınız tabiki de hızlı olmak. Hızın yanında doğru yoldan gitmek ve düzgün bir şekilde sürmek gerekiyor. Tabi bunun içinde biraz becerinizin olması gerekiyor. 

RoadToHell_game Scr008199 1282814862-1

Bu araba yarışı oyununda cihazların özelliklerine göre grafikler bulunmakta. Yani grafiklere bulunduğu platformdan dolayı başarılı diyebiliriz. Nokia markalı cihazlarınızda oynarken keyif alabileceğiniz değerli dakikalar geçirebileceğiniz bir oyun diyebiliriz. Eğer bu tarz oyunları seviyorsanız hemen indirmenizi öneriyoruz.

road-to-hell-3d-04-300x535 road-to-hell-3d-25564-1

Nokia markalı telefonlarınıza Road to Hell 3D adlı arabaya yarışı oyununu ücretsiz olarak indirebilir ve hemen bu keyifli ve heyecanlı araba yarışı oyununu oynamaya başlayabilirsiniz.

OVİ

İlginizi çekebilir

2014 Symbian Popüler Oyunlar

Merhabalar sevgili Cepstil takipçileri, Biliyorsunuz genel olarak sitemizde daha çok Android ve iOS işletim sistemine ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir