Nokia için QR Scanner indir

Günler ilerledikçe QR kodları daha çok kullanılmaya devam ediyor. Bu kodlar ile o ürünün ya da herhangi neyse onun hakkında bilgi alabilirsiniz. Nokia cihazlarınız için QR Scanner adlı uygulama ile QR kodlarını okuyabilirsiniz. Telefonunuzun kamerası sayesinde bu uygulama ile kodun yazılı olduğu yeri okutun. Sonra bu uygulama sizlere sonuçları versin.

4

Uygulama sayesinde QR kodundaki url, telefon numarası, metin ve daha fazlasını görebilirsiniz. Bu gördüklerinizi QR kodunun olduğu yer ile ilgili. Bu uygulamadaki çıkan sonuçları paylaşabilirsiniz. Nasıl mı? E-posta ile hem kendinize yollayabilir hem de istediğiniz farklı yere çıkan sonuçları yollayabilirsiniz. QR kodları daha çok yerlerde kullanılmaya devam ediyor. Eğer sizde nokia cihazınızdan kod okumak istiyorsanız hemen indirin.

WP-9270QRlabel

qr-scanner-free_168107

Nokia markali cihazınıza QR Scanner adlı uygulamayı ücretsiz olarak indirebilir ve hemen QR kodu okumaya başlayabilirsiniz.

 

OVİ

İlginizi çekebilir

2014 Symbian Popüler Oyunlar

Merhabalar sevgili Cepstil takipçileri, Biliyorsunuz genel olarak sitemizde daha çok Android ve iOS işletim sistemine ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir