Nokia için Kurşunkalem efekti indir

Nokia markalı symbian işletim sistemli cihazlarınızda resimlerinize kurşun kalem ile çizilmiş bir efekt verebileceğiniz bir uygulama ile karşınızdayız. Uygulamamızın adı yaptığı işin adı yani “kurşunkalem efekti”. Bu uygulama ile telefonunuzdaki resimleri uygulama sayesinde sanki kurşun kalem ile çizilmiş gibi bir tarz katacaksınız. Harika resimler oluşturabilecek ve bu resimleri farklı farklı yerlerde kullanabileceksiniz.

Screen02-192x192 screen03-192x192 Screen01-192x192

İster telefonunuzdaki kayıtlı bir resmi kullanın istersenizde telefonunuzun kamerası ile yeni bir resim çekerek bu işlemi yapın. Resimlerine yeni bir can katacak onları çok farklı hallere çevirebileceksiniz. Eğer bu tarz resimleri seviyor ve bu uygulamanın işinize yarayacağını düşünüyorsanız hemen aşağıda vereceğimiz linkten indirebilirsiniz.

android-karakalem-programi-indir

Nokia markalı Smybian işletim sistemli cihazlarınız için kurşunkalem efekti adlı uygulamayı hiç bir ücret ödemeden indirebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

OVİ

İlginizi çekebilir

Whatsapp son görülme zamanı kapatma (gizleme)

Değerli arkadaşlar, biliyorsunuz gerek android işletim sistemli telefonlarda gerekse iphone gibi ios sisteme sahip telefonlarda ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir