Nokia için Kissing Frenzy indir

Kissing Frenzy adlı oyunda amacınız öpmek. Biraz şaşırmış olabilirsiniz. Şimdi daha ayrıntılı bir şekilde anlatalım. Oyunda bir gökdelenin ya da binadan aşağıya doğru atlıyorsunuz. Amacınız pencereden bakan kadınları öpmek. Bunun içinde alttaki yön tuşlarından hareket ettirmeniz gerekiyor. Kadınlar hangi pencerede ise onların üzerinden geçmek gerekiyor. Böylece kadınları öpmüş oluyorsunuz. Oyunun adında da anlaşalabileceği gibi.

kissing-frenzy-tap-200x300 Kissing Frenzy S60v5

Oyunda başarılı grafikler kullanılmış. Eğlenebileceğiniz keyifli bir oyun diyebiliriz. Bu aksiyon oyunu birçok ödül için aday deniyor. Kazanmak için ne kadar fazla o kadar çok öpmeniz gerekiyor. Ne kadar daha çok öperseniz o kadar puan kazanıyorsunuz. Onun için dikkatlı olmasınız var çabuk hareket etmeniz gerekiyor.

comtqmkisserwvgaeuro-256-1 kissing-frenzy-menu

Nokia markalı telefonlarınız için Kissing Frenzy adlı aksiyon oyununu ücretsiz olarak telefonunuza indirebilirsiniz. Eğlenebileceğiniz bir oyun. Bol bol öpmeye çalışın ki daha çok puan kazanın değil mi?

 

OVİ

İlginizi çekebilir

2014 Symbian Popüler Oyunlar

Merhabalar sevgili Cepstil takipçileri, Biliyorsunuz genel olarak sitemizde daha çok Android ve iOS işletim sistemine ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir