Nokia için Gangstar Rio: City of Saints indir

Nokia markalı Symbian işletim sistemli cihazlarınız için Gangstar Rio: City of Saints adlı oyun ile GTA benzeri harika bir oyun keyfi alacaksınız. Oyunda çete olarak görev alacak ve sizden istenen görevleri yapacaksınız. Çok sayıda görev bulunuyor. Ayrıca bunun yanında bir çok araç süreceksiniz. Bazen araba bazen helikopter kullanacağız. Çok keyifli bir oyun sizleri bekliyor.

Gangstar-Rio-City-of-Saints-HABESI 6

Oyunda diğer platformlardan farklı olarak grafikler 2 boyutlu olarak kullanılmış. Çünkü işletim sisteminin eski olmasından kaynaklanıyor. Ayrıca bir çok silah bulunuyor. Bunların hepsi birbirinden güçlü ve etkili silahlar. Bunun yanında oyunda sizin işinizi kolaylaştıracak yerlerde bulunuyor. Bazen kendinize roket yani jetpack takacak ve hızlanacaksınız. Buna benzer birçok sistem ile çok keyifli bir oyun sizleri bekliyor.

Gangstar-Rio-City-of-Saints-HABESI GangstarRioCityofSaintseleven bn 2

Nokia markalı telefonlarınıza Gangstar Rio: City of Saints adlı oyunu 4.99 yani 5 TL’lik bir fiyat ile sahip olabilirsiniz.

OVİ

 

İlginizi çekebilir

2014 Symbian Popüler Oyunlar

Merhabalar sevgili Cepstil takipçileri, Biliyorsunuz genel olarak sitemizde daha çok Android ve iOS işletim sistemine ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir