Nokia için Fruit Ninja indir

Dünya’da ses getiren bir mobil oyun Fruit Ninja artık nokia markalı cihazlarınızda. Milyonlarca kullanıcıya sahip olan bu oyunda çok eğlenceli bir oyun sizleri bekliyor. Oyunda meyveleri keseceğiz. Ekrana dokunarak meyveleri keseceğiz. Birbirinden farklı meyveler bulunuyor. Bu meyvelerin yanında sizleri engeller de bekliyor. Bunlardan biri bombalar. Meyvelerin arasından bombalar geliyor ve bunları patlatmamanız gerekiyor. 

fruit-ninja 1_5 fruit-ninja-hd-resim

Oyunda farklı oyun modları bulunuyor. 3 kadar oyun modu bulunmakta. Çok eğlenceli bir oyun sizleri bekliyor. Meyveleri keseceksiniz bir ninja gibi. Oyundaki grafikler ise cihazlarınız için en başarılı bir oyun. Meyveleri tek tek kesecek art arda kestikçe kombolar yapacak ve daha çok puan toplayacaksınız. Eğlenceli bir oyun sizleri bekliyor.

dddddddd nokia-n8-fruit-ninja

Nokia markalı Symbian işletim sistemli cihazınıza Fruit Ninja adlı oyunu 2.49 TL’lik bir ödeme ile indirebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

OVİ

İlginizi çekebilir

2014 Symbian Popüler Oyunlar

Merhabalar sevgili Cepstil takipçileri, Biliyorsunuz genel olarak sitemizde daha çok Android ve iOS işletim sistemine ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir