Nokia için Ferrari GT 3: World Track Demo indir

Ferrari GT 3: World Track adlı nokia oyununda adından da anlayacağınız gibi Ferrari arabaları üzerine kurulu bir oyun. Yani bir araba yarışı oyunu. Bu oyunda birbirinden güzel ve güçlü Ferrari arabaları bulunmakta. En hızlı arabalar bu oyunda. Ayrıca oyun Gameloft kalitesi ile yapılmış bir oyundur. İnsanın içinde güven duygusu yaratabiliyor bu durum. 

1 FerrariGT3_WorldTrack_800x480_TH_screen02

Oyunda karşınıza birçok zorlu rakip çıkacak. Bu rakipleri tek tek aşıp en başta bitirmeniz gerekiyor. Ayrıca oyun birbirinden farklı yerlerde geçiyor. Yani teması farklı. Bazen şehir içinde, bazen köprülerde ve daha fazla yerde. Sürükleyici bir araba yarışı oyunu sizleri bekliyor. Eğlenceli keyifli bir araba yarışı oyunu nokia markalı telefonlarınızda.

5a9t1 FerrariGT3_WorldTrack_240x320_EN_Screen06 1

Hemen nokia markalı telefonlarınıza Ferrari GT 3: World Track adlı araba yarışı oyununu ücretsiz olarak indirebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Harika bir araba yarışı oyunu.

OVİ

 

İlginizi çekebilir

2014 Symbian Popüler Oyunlar

Merhabalar sevgili Cepstil takipçileri, Biliyorsunuz genel olarak sitemizde daha çok Android ve iOS işletim sistemine ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir