Nokia için EA SPORTS FIFA 13 FREE indir

EA tarafından yapılan futbol oyunu FIFA 13’ü çoğu oyuncu bilir. En iyi futbol oyunlarından biridir. Artık FIFA 13 nokia markalı cihazlarınızda. Çok güzel bir futbol oyunu sizleri bekliyor. Hem de EA kalitesiyle yapılan bir oyun. Her yönden güzel bir oyun sizleri bekliyor. Bulunduğu platforma göre en iyi grafikler kullanılmış. Harika bir futbol oyunu.

FI13_j2me_en_splash_256x256-192x192 - Kopya images (6) - Kopya

Bu futbol oyunu gerçekçi bir oyun. Ayrıca oyundaki kontroller ise gayet başarılı. Telefonlar için en iyi seviyede ayarlanmış kontrol sizleri bekliyor. Oyunda takımınızı ve rakibinizi seçip ayarları yaptıktan sonra maça başlayacaksınız. Çok güzel bir futbol maçı keyfi alacaksınız. Rakibe gol atacak, organize ataklara yapacaksınız. Bazen ise maalesef ki gol yiyeceksiniz. Ama futbolda yenmek te vardır yenilmek de.

ea-sports-fifa-12-13-300x535 - Kopya image-04-535x535 - Kopya

Hemen nokia markalı cihazınıza  EA SPORTS FIFA 13 FREE adlı futbol oyununu ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Süper bir futbol oyunu.

OVİ

İlginizi çekebilir

2014 Symbian Popüler Oyunlar

Merhabalar sevgili Cepstil takipçileri, Biliyorsunuz genel olarak sitemizde daha çok Android ve iOS işletim sistemine ...

1 Yorum

  1. çok güzel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir