Nokia için Doodle Jump Deluxe indir

Nokia markalı telefonlarınız için Doodle Jump Deluxe ile platformlar arasında atlarken çok eğleneceksiniz. Oyunda karakterimiz ile platformlar ile en yukarıya çıkmaya çalışacağız. Çok eğlenceli bir oyun. Oyunda farklı temalar bulunuyor. İlerledikçe yeni temalara geçecek ve oyun daha farklı hal alacak. Zıplayacak ve çok eğleneceksiniz. Oyundaki üzerinde durduğumuz platformlar da değişken.

0

1 1339440871-3
http://cepstil.com/wp-admin/tools.php
Bu platformların bazıları olduğu gibi duruyor. Ama diğerleri ise bazen hareket ediyor, bazen ise kırılıyor. Çok farklı platformlar bulunuyor. Oyundaki grafikler ise gayet başarılı. Oynarken sorunsuzca oynayabileceğiniz bir oyun sizleri bekliyor. Oyun güzel olunca sizinde keyfiniz güzel olacak ve çok eğleneceksiniz. Hemen indirin ve oynamaya başlayın.

33z3ceu images (1)

Nokia markalı cihazlarınıza Doodle Jump Deluxe adlı oyunu ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Çok eğlenebileceğiniz zamanınızı değerlendirebileceğiniz bir oyun.

 

OVİ

İlginizi çekebilir

2014 Symbian Popüler Oyunlar

Merhabalar sevgili Cepstil takipçileri, Biliyorsunuz genel olarak sitemizde daha çok Android ve iOS işletim sistemine ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir