Nokia için Cut the Rope indir

Cut the Rope oyunu dünyada bir çok kullanıcıya sahip bir oyundur. Bu mobil oyun artık nokia markalı symbian işletim sistemli cihazlara geliyor. Oyundaki amacımız ise karakterimiz Om Nom’a şeker ulaştırmak. Bunun için ipleri kesecek ve benzeri işlemleri yapacağız. Çok eğlenceli bir oyun. Oyundaki grafikler ise gerçekten çok başarılı. Şu andaki en iyi mobil oyunlardan biri olarak gösteriliyor.

Nokia-X7-00

Oyunda ne yapacağımızı merak edenlere ise biraz oyunu anlatalım. Oyunda karakterimizi şeker ulaştırmamız gerekiyor. İpleri kesecek üzerine doğru şekerleri atacağız. Bunun yanında bir çok engelde önümüze çıkıyor. Böcekler, elektrikler vb. gibi engeller bulunuyor. Bunun yanında size yardım eden şeylerde bulunuyor. Oyunu oynarken çok eğleneceksiniz.

Cut The Rope WP Xbox 1

 

Nokia markalı Symbian işletim sistemli cihazlarınıza Cut the Rope adlı oyunu 4.99 yani 5 TL’lik bir ödeme ile cihazınıza yükleyebilirsiniz. Çok güzel bir oyun.

 

OVİ

İlginizi çekebilir

2014 Symbian Popüler Oyunlar

Merhabalar sevgili Cepstil takipçileri, Biliyorsunuz genel olarak sitemizde daha çok Android ve iOS işletim sistemine ...

2 Yorumlar

  1. bu oyunlar süper yapan kimse ona sonsuz teşekürler

  2. ya ben neden indiremiyorum bunu telefonuma? linki bulamiyorum arkadas.nokia 700 telefonum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir