Nokia için Bowling indir

Bowling çoğu kişinin severek ve eğlenerek oynadığı bir spordur. Nokia cihazlarınız için artık bowling oyunu bulunmakta. Bu oyun ile harika bir bowling keyfi alacaksınız. Güzel grafikleri ile keyifli oyun sizleri bekliyor. Oyunda bowling topunu alarak labutları yani düşürmeye çalıştığımız nesneleri düşürmeye çalışıyoruz. Oyundaki ilk hedefimiz iyi ayarlayıp tüm labutları tek atışta düşürmek. Ama eğer ilk atışta düşüremezsek bir atışımız daha bulunuyor.

1-i 2-i

Oyunu oynarken kendinizi geliştirecek yeni rekorlar kuracaksınız. Bol bol oynayarak puanları toplayacaksınız. Eğer bir bowling ustası veya hayranı isteniz bu spor oyunu sizleri bekliyor. Keyifli dakikalar geçirebileceğiniz eğlenebileceğiniz bir oyun sizleri bekliyor. Bu konularla ilgiliyseniz hemen indirin.

84

Nokia markalı telefonlarınıza Bowling adlı spor oyununu ücretsiz olarak indirebilir ve bu bowling oyununu hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Bakalım tek atışta kaç tane labutu düşürebileceksiniz? Kendinizi bowling sporunda geliştirebilirsiniz.

 

OVİ

İlginizi çekebilir

2014 Symbian Popüler Oyunlar

Merhabalar sevgili Cepstil takipçileri, Biliyorsunuz genel olarak sitemizde daha çok Android ve iOS işletim sistemine ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir