Nokia için Adventure of Ted indir

Mario oyunu herkesin sevdiği küçükken oynadığımız bir oyunda. O oyuna benzer hatta şekilde diyebileceğimiz bir oyun karşımıza çıkıyor. Ted adlı karakterimizi düşmanlardan kurtarıp evine götürmemiz gerekiyor. Bazen zıplayacak, koşacak önünüze çıkan engelleri aşacaksınız. Ayrıca karşınıza bir çok bonus çıkacak. Bazen altın bazen benzer şeyler. Bunları toplamayı unutmayın.

Adventure-of-Ted-2

1316689112-1

 

Oyun platformuna göre güzel grafikler bulunmakta. Sizi kendisine bağlayacak bir oyun. Ted’i en kolay ve hızlı şekilde düşmanlardan kaçırarak eve ulaştırmanız gerekiyor. Oyun belkide size aylarca kendisini bağlayacak bir oyun. Ayrıca oyunun bir kötü özelliği de şu. Oyun internet bağlantısı olarak çalışıyor. Neden bilemiyoruz belki reklamlardan dolayı ama internet bağlantısı olmadan oyunu oynayamıyorsunuz.

 

Hemen nokia markalı telefonlarınıza Adventure of Ted oyununu ücretsiz olarak indirebilir ve bu mario benzeri oyunu hemen oynayabilirsiniz. Sizi kendisine bağlayacak bir oyun sizleri bekliyor. Hemen indirin ve oynamaya başlayın. Güzel bir oyun tam size göre.

Nokia için Adventure of Ted indir

Oyunun telefonunuz için uygun olup olmadığını üstteki linkle tıkladıktan sonra cihazınızı ayarladıktan sonra görebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

2014 Symbian Popüler Oyunlar

Merhabalar sevgili Cepstil takipçileri, Biliyorsunuz genel olarak sitemizde daha çok Android ve iOS işletim sistemine ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir