Nokia Hürriyet Uygulaması indir

Nokia markalı cihazlarınıza Hürriyet gazetesinin uygulamasını yükleyebilirsiniz. Hürriyet neredeyse herkesin bildiği bir gazetemiz. Bu uygulama ile her yerde ve her zaman gündemi neler olup bittiğini öğrenebilirsiniz. Gelişen en son olayları öğrenip olaylardan kopmayın. Ayrıca farklı kategorilere sınıflandırılmış. Böylece daha kolay bir şekilde haberlere ulaşabilirsiniz. İster spor ister teknoloji ne isterseniz o nokia markalı cihazınızda. Hürriyet ile gündemden kopmayarak gelişen olayları görebilir, gündemi takip edebilirsiniz. Böylece olan gelişmelerden olaylardan bilgisiz kalmayabilirsiniz.

12

 

Hürriyet herkesin bildiği gibi sevilen ve okunan bir gazete. Türkiye’nin en çok okunan ve satın alınan bir gazetesi. Bu gazeteye ve haberlere artık mobil cihazınızla da ulaşabilirsiniz. Ayrıca nokia markalı cihazlar da da çalışmakta. Sizde bu uygulamayı cihazınıza yükleyerek haberlere bakabilir, gazetedeki başlıkları ve haberleri görebilirsiniz.

wap_hurriyet

hur2-192x192

 

Hemen nokia markalı cihazınıza Hürriyet uygulamasını ücretsiz olarak indirebilir ve bu kolay ve kullanışlı haber okuma uygulaması olan Hürriyet’i cihazınızda kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

Nokia Hürriyet Uygulaması indir

İlginizi çekebilir

Nokia CameraPro Qt 3 indir

Nokia cihazlarınızda birçok kamera uygulaması bulunuyor. Bunlardan en iyilerinden biri de CameraPro Qt 3. Uygulama ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir