Kickerinho – Android Top Sektirme Oyunu

Özellikle futbol tutkunlarının ilgisini çekeceğini umduğumuz güzel bir oyun ile beraberiz. Tanıtımını ve indirme bağlantısını okurlarımıza sunacağımız oyunun ismi ise Kickerinho. Bir diğer deyişle Android top sektirme oyunu.

Android işletim sistemli tabletlerinizden ve cep telefonlarınızdan rahatlıkla oynayabileceğiniz bu oyunda, amacınız topu en fazla sektirerek puan almak. Top sektirme oyunu esnasında şık ve değişik hareketler ile estetik hareketler yapabiliyorsunuz. Aynı zamanda oyunu oynayan arkadaşlarınız ile de etkileşimde bulunabiliyor, onlarla top sektirme konusunda rekabet edebiliyorsunuz. Böylece gösterge tablosunda alacağınız yüksek puanlar ile isminizi ilk sıralara yazdırabiliyorsunuz.

Oldukça şık ve basit tasarımı ile, boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz oyunda, yapacağınız basit hatalar topu düşürmeniz anlamına gelebilir. Bu nedenle oyunu oynarken dikkat etmelisiniz.

Kickerinho adlı Android top sektirme oyununu Google Play Store üzerinden ücretsiz yani bedava indirebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Android Lollipop Güncellemesi

Değerli Android kullanıcıları ve Cepstil takipçileri, Bildiğiniz gibi geçtiğimiz yılın sonunda Kitkat güncellemesinden sonra gelen ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir