Iphone için ücretsiz Day One

Biliyorsunuz daha önceleri Apple tarafından yılın en iyi uygulamalarından bir tanesi olan Day One ücretli idi. Şıklığı ve basitliği ile bilinen uygulama, gerçekten bu terimleri fazlasıyla hakediyor. Apple‘nın organizasyonlarından biri olan WWDC 2014 konferansında yılın en iyi uygulamalarından biri olarak seçilen Day One, basit ve kullanışlı bir program.

Herkesin bir hikayesi olduğunu düşünürsek, Day One günlük tutmanın yanında günlüğümüze eklediğimiz herşeyi bir anda facebook, twitter, tumblr gibi sosyal ağlarda da paylaşmamızı sağlıyor. Günlük tutarken işinize yarayacak ne varsa hepsi Day One programında mutlaka elinizin altında yer alıyor. Yazdığınız günlüklere hava durumu, konum bilgisi ve tarih gibi ayrıntıları ekleyebildiğiniz gibi, kayıt için ayrıca etiketler de oluşturabiliyorsunuz.

Day one

Elbette yazarken daha önce çektiğiniz ve albümünüzde yer alan veya o anda çektiğiniz fotoğrafları da uygulamaya dahil edebiliyor, dilerseniz girişlerde şifre kontrolü yapabiliyorsunuz. Bu şekilde gizliliğinizi de güven altına almış oluyorsunuz.

Apple cihazlarınızla indirebileceğiniz bu harika günlük uygulaması Day One, artık Iphone ve IOS kullanıcılarına ücretsiz sunuluyor. Siz de uygulamayı mobil cihazınıza indirerek denemek isterseniz şu adrese girmeniz yeterli :

https://itunes.apple.com/en/app/day-one-journal-diary/id421706526?mt=8

Zaten denedikten sonra vazgeçemeyeceğiniz uygulamalardan bir tanesi olacaktır.

İlginizi çekebilir

Bets10 Android Uygulaması indir

Değerli Cepstil okurları, bu yazımızda tanıtacağımız uygulama daha çok bahis oynayan kullanıcıları ilgilendirmekte. Tabii bu ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir