iPhone 6S ve 6S Plus Türkiye’de ne zaman satışa çıkacak?

Değerli Cepstil okurları, uzun zamandır sitemize içerik ekleyemiyorduk ne yazıkki. Doğrusu yaklaşık 5-6 aydır yoğunluğumuzdan ve diğer işlerimizden dolayı Cepstil okurları ile buluşamadık. Bu yazımızda ise önemli bir husustan bahsedeceğiz. Biliyorsunuz Samsung ve Apple’nın yeni model savaşları her geçen gün kızışıyor. Kısa bir süre önce tanıtımı yapılan iPhone 6s ve 6S Plus çok kısa bir süre sonra dünyanın dört bir yanında satışa sunulacak. Türkiye’de ise iPhone 6S ve iPhone 6S Plus 16 Ekim tarihinde satışa çıkacak.

iPhone 6S ve 6S Plus Türkiye'de ne zaman satışa çıkacak?

Daha önce Amerika ve bir çok avrupa ülkesinde 25 Eylül‘de satışa çıkan yeni modeller, daha sonra belirlenen 40 ülkede ise 9 Ekim tarihinde satışa çıkacak.

Türkiye’de de merakla beklenen iphone 6s ve 6s plus Türkiye’de bulunan Apple Store mağazalarında ve sözleşmeli telefon hattı bayiilerinde 16 Ekim tarihinde satışa sunulacak. Bir başka yazımızda ise iPhone 6s ve iPhone 6s Plus model cihazların Türkiye’deki satış fiyatlarını konu edeceğiz.

İlginizi çekebilir

Samsung Galaxy S6 Edge vs Galaxy S6

Değerli Mobil cihaz kullanıcıları ve Cepstil takipçileri, bir süredir okurlarımıza yeni içerik ulaştıramıyorduk. Ancak bundan ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir