iPad ve iPhone için Mailbox indir

Mailbox uygulaması ile şu anlık sadece Gmail adresinize gelen e-mailleri okuyabilirsiniz. İleride diğer sitelerin de eklenmesi bekleniyor. Hızlı ve kolay bir şekilde e-mailleriniz okuyabilirsiniz. Ayrıca isterseniz gelen mesajlar için bildirim alabilirsiniz. Gelen e-mailleri çok kolay bir şekilde yönetebilirsiniz. Bir tıkla arşivleyebilir ya da çöpe atabilirsiniz. 

mzl.bsrvehtg.320x480-75 mzl.vskunyjq.320x480-75

Ayrıca yapılan konuşma diyaloglarını bir sayfada hepsini birden karşılıklı olarak okuyabilirsiniz. Bu da sizin işinizi kolaylaştıracak güzel bir sistem. Kullanışlı bir mail okuma uygulaması sizleri bekliyor. Şimdilik sadece Gmaildeki e-mailleri okuyabiliyor ama kısa sürede yayılması bekleniyor.

mzl.lkqfibzv.320x480-75 mzl.zmbnbgld.320x480-75 mzl.dbfpleyo.320x480-75

Hemen ipad ve iphone için yani iOS için Mailbox e-mail okuma uygulamasını ücretsiz olarak indirebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Ve daha fazlası bu uygulamada sizleri bekliyor. Hemen indirin ve bu rahatlığı yaşayın.

 

  • Güncelleme:, 2013 21 Mart
  • Sürüm: 1.1.0
  • Boyut: 9.4 MB
  • Diller: İngilizce, Bokmål, Norveççe, Katalanca, Çince, Çekçe, Danca, Felemenkçe, Fince, Fransızca, Almanca, İbranice, Macarca, İtalyanca, Japonca, Korece, Lehçe, Portekizce, Rusça, Slovakça, İspanyolca, İsveççe
  • Satıcı: Orkestra, Inc
  • Gereksinimler: iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPod touch (3. nesil), iPod touch (4. nesil), iPod touch (5. nesil) ve iPad ile uyumlu. IOS 6.0 veya üstü gerektirir. Bu uygulama iPhone 5 için optimize edilmiştir.

itunes

İlginizi çekebilir

Siri, Apple Music kullanmayana cevap bile vermiyor

Yardımcı asistan Siri bazı cevaplara yanıt vermeyince olay oldu. Apple Music abonesi olmayan bir kullanıcının ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir