iPad ve iPhone için Icebreaker: A Viking Voyage indir

Sizlere daha önce bu konumuzdan haberini verdiğimiz Icebreaker: A Viking Voyage iOS için yani iPad ve iPhone için çıktı. Angry Birds’in yapımcısı olan Rovio Games tarafından yapılan oyunda bizleri yepyeni maceralar bekliyor. Oyunda Vikingler, troller ile bizleri harika maceralar bekliyor. Oyunda buzları kesecek ve farklı amaçları yerine getirmeye çalışacağız.

mzl.ntghkjbw.480x480-75 mzl.mbhmuybs.480x480-75
Oyunda 3 farklı tema bulunmakta. Bu temalarda toplam 95 bölüm bizleri bekliyor. Birbirinden güzel sürükleyici bölümleri ile çok eğleneceğimiz bir oyun. Ayrıca oyunda yaptığımız görevlerin yanında bazı ek görevler bulunmakta. Oyunun grafiklerine baktığımızda bizleri harika bir oyun bekliyor. Ödüllü bir oyun firmasında harika bir oyun bizleri bekliyor.

 

mzl.efqlrirp.480x480-75 mzl.ciuqmsdq.480x480-75
iOS işletim sistemli iPad ve iPhone’lerinize Icebreaker: A Viking Voyage adlı oyunu iPhone için 0.99 dolardan iPad için ise 2.99 dolardan indirebilirsiniz.

 

ipadiphone

İlginizi çekebilir

Android New Star Futbol indir

Değerli Cepstil kullanıcıları, Bir süredir takipçilerimiz için sitemize içerik ekleyememiş olmanın üzüntüsünü yaşıyoruz. Bazı aksaklıklar ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir