iPad ve iPhone için Google Currents indir

Google Currents uygulama ile en son haberleri ve daha fazlasını görebilirsiniz. Bu uygulama Google tarafından geliştirilen ve sizlere en son haberleri, en popüler videoları müzikleri ve daha fazlasını görme imkanı veriyor. Çok güzel ve kullanışlı bir uygulama. Ayrıca uygulama çevrimdışı çalışıyor. Yani internet bağlantınızın olması gerekmiyor. Bu yönüyle de çok güzel bir uygulama.

mzl.skpbgkml.320x480-75 mzl.ppjrxwxc.320x480-75

Ayrıca bu uygulamada bilen büyük ve güzel dergilerden bazılarını ücretsiz olarak görebilirsiniz. Bunlardan bazıları Forbes, The Guardian, TechCrunch, PBS, Saveu gibi dergiler. İstediğiniz kategorilerde spor, bilim, eğlence ve daha fazlasında haberleri videoları resimleri görebilirsiniz. Çok kullanışlı ve güzel bir uygulama sizleri bekliyor.

mzl.hwqrhibj.320x480-75 mzl.qqtnqpaz.320x480-75 mzl.jcsqmozw.480x480-75

Android işletim sistemli cihazlarınız için Google Currents uygulamasını ücretsiz olarak indirebilir ve hiç bir şeye gerek duymadan haberleri, en popüler video ve resimleri görebilirsiniz. Harika bir uygulama sizleri bekliyor.

 

  1. Güncelleme: 22 Şubat 2013
  2. Sürüm: 2.0.1
  3. Boyut: 3.3 MB
  4. Diller: İngilizce, Bulgarca, Norveççe, Bokmål Afrikaans, Amharic, Belarusça, Katalanca, Çince, Hırvatça, Çekçe, Korece, Japonca, İtalyanca, Endonezya, Macarca, Hintçe, Yunanca, Almanca, Fransızca, Fince, Estonyaca, Felemenkçe, Danca Ukraynaca Letonyaca, Litvanyaca, Malay, Slovence Lehçe, Portekizce, Rumence, Rusça, Sırpça, Slovakça, İspanyolca, Swahili, İsveçce, Filipince, Tay dili, Türkçe, Vietnamca, Zulu
  5. Gereksinimler: iPhone, iPod touch ve iPad ile uyumlu. IOS 6.0 veya üstü gerektirir. Bu uygulama iPhone 5 için optimize edilmiştir.

 

itunes

İlginizi çekebilir

Bets10 Android Uygulaması indir

Değerli Cepstil okurları, bu yazımızda tanıtacağımız uygulama daha çok bahis oynayan kullanıcıları ilgilendirmekte. Tabii bu ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir