iOS için SHADOWGUN: DeadZone indir

Shadowgun oyununun bir versiyonu olup çoklu oyuncu üzerine kurulmuş oyunu olan Shadowgun: DeadZone ile karşınızdayız. Bu oyun Dead Trigger’in yapımcısı olan Madfinger Games tarafından hazırlanmış bir iOS oyunudur. Oyunda daha çok çoklu oyun modu değilde tamamen multiplayer oyun modu üzerine kurulu bir oyun. Birbirinden güçlü ve çok sayıda silah bulunuyor. Oyun online olduğu için cihazınızın da internete bağlantı hızınızın yüksek olması gerekiyor.

 

mzl.qydjmwim.320x480-75 mzl.bjkuqqfb.320x480-75 mzl.bpkatzsw.320x480-75
Oyundaki grafikler ise gerçekten çok başarılı. Ayrıca oyunda Premium üyelik modu bulunmakta. Bu sayede daha çok puan kazanabiliyorsunuz. Ayrıca oyunda bir çok harita bulunmakta. Bunun yanında seviye arttıkça yeni kilitler açılıyor. Bu kilitler daha çok silah ve yeni zırlar diyebiliriz.

mzl.ftkrydhq.320x480-75 mzl.ugowrwak.320x480-75

 

Hemen iOS işletim sistemli iPhone ve iPad’lerinize Shadowgun: DeadZone adlı oyunu bu kadar özelliği ile ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

 

  • Kategori: Oyunlar
  • Güncellendi: 03 Nisan 2013
  • Versiyon: 2.0.0
  • Boyut: 174 MB
  • Dil: İngilizce
  • Gereksinimler: iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPod touch (3. nesil), iPod touch (4. nesil), iPod touch (5. nesil) ve iPad ile uyumlu. iOS 5.0 veya üst sürümünü gerektirir. Bu uygulama iPhone 5 için optimize edildi.

itunes

 

İlginizi çekebilir

Speed Skater android indir

Speed Skater android indir Oyunda yapacağımız şey seçtiğimiz kaykay ile engellerle dolu bir parkurda başarılı ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir