iOS için Remember – Block indir

Remember – Block yani R-Block adlı iOS uygulaması ile iPad ve iPhone cihazlarınızda harika notlar alabileceksiniz. Bu uygulmanın diğer not alma uygulamalarından farklarını anlatalım. Evde renkli kağıtları duvarlara asarak not alırdık ya aynı sistem bu uygulamada da geçerli. 3 farklı renk seçeneği bulunmakta. Bu renklerden istediğinizi seçerek üzerine notlar, yapılacak görevleri alabilirsiniz. Ayrı ayrı şekilde alabileceksiniz ayrıca.

mzl.dfidgbuy.320x480-75 mzl.lbbepasq.320x480-75 mzl.dvelpwvp.320x480-75

Uygumaladaki yapılacak görevler sizin uygulamanınızın ikonunun bulduğu yerde gözükür. Bu sayede uygulamanın ikonunu yani simgesini görünce yapılacak görevlerinizin olduğu aklınıza gelecek. Hatırlatma yönünden güzel bir uygulama olmuş.

 

mzl.pjwiuqmi.320x480-75 mzl.adorwvid.320x480-75
Hemen iPhone ve iPad’lerinize Remember – Block adlı not alma uygulamasını ücretsiz olarak indirebilir ve hemen kullanamya başlayın.

 

Kategori: Üretkenlik
Güncellendi: 08 May 2013
Versiyon: 2.0.5
Boyut: 15.8 MB
Diller: Türkçe, Almanca, Basitleştirilmiş Çince, Danca, Fince, Fransızca, Geleneksel Çince, Hollandaca, Japonca, Katalanca, Korece, Lehçe, Macarca, Norveççe Bokmål, Portekizce, Romence, Rusça, Slovakça, Yunanca, Çekce, İbranice, İngilizce, İspanyolca, İsveççe, İtalyanca
Gereksinimler: iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPod touch (3. nesil), iPod touch (4. nesil), iPod touch (5. nesil) ve iPad ile uyumlu. iOS 5.0 veya üst sürümünü gerektirir. Bu uygulama iPhone 5 için optimize edildi.

 

itunes

İlginizi çekebilir

Bets10 Android Uygulaması indir

Değerli Cepstil okurları, bu yazımızda tanıtacağımız uygulama daha çok bahis oynayan kullanıcıları ilgilendirmekte. Tabii bu ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir