iOS için Office Mobile Çıktı! Hemen indir

Microsoft’un mobil cihazlar için hazırladığı Office Mobile çok kısa bir süre önceye kadar sadece Windows Phone işletim sistemli cihazlarınızda bulunuyordu. Diğer platformlarda bu uygulamanın bulunmamasından dolayı başka uygulamalara yöneliyordu. Microsoft bu sorunu kaldırmak için kısa bir süre önce iPhone ve iPad için yani iOS işletim sistemli cihazlar için yayınladı.

mzl.rmzqmqvr.320x480-75 mzl.cixeyoka.320x480-75 mzl.ppngvxxm.320x480-75

Bu uygulamayı kullanmak için Office 365 üyeliğimizin olması gerekiyor. Eğer varsa hemen girebilir eğer yoksada bir ücret karşılığında bu üyeliğin sahibi olabilirsiniz. Uygulama ile Word, Excel ve PowerPoint dosyalarınızı en iyi şekilde açabilirsiniz. Açmakla kalmayıp üzerinde düzenlemeler yapma imkanınız da bulunuyor. Bunun yanında baştan yeni belgeler yapma imkanınız bulunuyor. Daha bir çok özelliği ile bu uygulama iOS işletim sistemli cihazlarınıza geliyor.

mzl.fkncrbdx.320x480-75 mzl.pbxxgqrz.320x480-75
Hemen iOS işletim sistemli iPhone ve iPad için ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Çok güzel ve kullanışlı bir uygulama sizleri bekliyor.

  • Ücretsiz
  • Kategori: Verimlilik
  • Çıkış tarihi: 14 Haziran 2013
  • Sürüm: 1.0
  • Boyutu: 58.0 MB
  • Diller: İngilizce, Katalanca, Çince, Lehçe, Portekizce, Romence, Rusça, Slovakça, İspanyolca, Norveççe, Malayca, Korece, Japonca, İtalyanca, Endonezya, Macarca, Yunanca, Almanca, Fransızca, Fince, Hollandaca, Danimarkaca Hırvatça, Çekçe, İsveççe, Türkçe, Ukraynaca
  • Satıcı: Microsoft Corporation
  • Gereksinimler: iPhone 4, iPhone 4S ile uyumlu, iPhone 5, iPod touch (5. nesil), iPad (3. nesil), iPad Wi-Fi + 4G, iPad (4. nesil), iPad Wi-Fi + Hücresel (4. nesil), iPad Mini ve iPad Mini Wi-Fi + Hücresel. IOS 6.1 veya sonraki sürümünü gerektirir. Bu uygulama iPhone 5 için optimize edilmiştir.

 

 

itunes

İlginizi çekebilir

Siri, Apple Music kullanmayana cevap bile vermiyor

Yardımcı asistan Siri bazı cevaplara yanıt vermeyince olay oldu. Apple Music abonesi olmayan bir kullanıcının ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir