iOS için Manuganu Yayınlandı! Hemen indir!

Türk geliştirici olan Alper Sarıkaya’nın yaptığı ve önce android platformu için Google Play’den 5 milyondan fazla kez indirilen oyun kısa bir süre önce iOS platformunda iPad ve iPhone için yayınlandı. Oyun çok beğenilmiş ve bir çok oyuncuyu kendine bağlayan bir oyundur. Şimdi bu oyun hakkında biraz bilgi verelim sizlere.

unnamed (1)    mzl.mgldjtqy.320x480-75 mzl.mzzhtgcx.320x480-75
Oyun bir platform oyunu olup zıplayıp atlayarak oynadığımız bir oyun. Önümüze çıkan engelleri atlayarak oynadığımız bir oyun. Engelleri aşarak iplerden kayarak eğlendiğimiz harika bir oyun. Oyunun grafikleri ise gerçekten çok başarılı. Türk geliştiricilerin en iyi oyunlarından biri. Oyunda 3 farklı temada 30 farklı seviye bulunmakta. Kontrol ise çok kolay. Ekrandaki 2 butondan yapılıyor. Oyunları 3 yıldız ile bitirmek en yüksek düzeydedir. Ayrıca yine Tolga YURDABAK adlı vatandaşımızın hazırladığı harika müzikler bulunuyor. Tabi Türk oyunu olunda Türkçe’de olmaz mı? Türkçe ve İngilizce dil desteği bulunuyor.

mzl.tcvgfkip.320x480-75

mzl.gsrsdqdz.320x480-75

mzl.scdgkjab.320x480-75


Hemen iOS işletim sistemli iPad ve iPhonelerinize MANUGANU adlı oyunu 1.79 TL olarak indirebilirsiniz. Harika bir oyun sizleri bekliyor.

 

itunes

İlginizi çekebilir

Android New Star Futbol indir

Değerli Cepstil kullanıcıları, Bir süredir takipçilerimiz için sitemize içerik ekleyememiş olmanın üzüntüsünü yaşıyoruz. Bazı aksaklıklar ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir