Ios için Ingress oyunu App Store’da

Değerli oyun severler, sitemizde son zamanlarda daha çok android oyunların tanıtımlarına ve indirme bağlantılarına yer verdik. Ancak App store’da da kayda değer gelişmeler var. Geçtiğimiz yıl Niantic Labs adlı firma tarafından geliştirilen ve aynı yıl Android cihazlar için Play Store‘da yerini alan Ingress, artık Ios işletim sistemli cihazlar için de kullanılabilir durumda. Böylelikle Ingress isimli oyunu Ipad ve Iphone cihazlarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Google tarafından pazarlanan Ingress’e aslında tam olarak bir oyun gözü ile bakamıyoruz. Tüm yönleri, gerçekçiliği ve kullanma tarzları ile ön plana çıkan konum bazlı oyun Ingress, geçtiğimiz yıl Android cihazlar için üretilmiş, ve büyük bir çıkış gerçekleştirmişti.

Ingress App Store'da Ingress App Store'da

Ingress, daha çok konuma göre interaktif bir uygulama olarak göze çarpıyor. Harita da görülen diğer kullanıcıların açtığı portal’ların toplanmasıyla takımınıza puan kazandırabileceğiniz Ingress, oylamalara ve puanlamaya bakıldığında neredeyse herkesin 5 yıldız verdiği bir uygulama haline gelmiş vaziyette. Uygulama o kadar başarılı ki, inanın evinize giderken yolu uzatarak sizi farklı yer ve keşiflere yönlendirebiliyor.

Uygulamanın yalnızca Android işletim sistemli cihazlarda kullanılması, uzun süredi Ios kullanıcılarının tepkisini çekiyordu. Google artık bu tepkilere dayanamadı ve sessiz sedasız çalışmalarını bitirerek Ingress’i Ios cihazlara uygun hale getirerek Ap Store’a ekledi. Ücretsiz olarak hem Google Play Store hem de App Store‘dan indirilebilen Ios Ingress oyunu, sizlere harika bir oyun deneyimi sunacak.

Ingress nasıl oynanır tanıtım videosu da alt taraftadır.

İlginizi çekebilir

Bets10 Android Uygulaması indir

Değerli Cepstil okurları, bu yazımızda tanıtacağımız uygulama daha çok bahis oynayan kullanıcıları ilgilendirmekte. Tabii bu ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir