IOS 8 Yükleme ve indirme işlemi

Apple kullanıcıları için IOS 8 işletim sistemi 17 Eylül’de Türkiye’de de indirilebilecek.

Bildiğiniz gibi Apple geçtiğimiz hafta düzenlemiş olduğu etkinlikle Iphone 6 ve Iphone 6 Plus model telefonlarının tanıtımını yaptı. Bununla birlikte Apple yeni mobil işletim sistemi IOS 8‘in de yayınlanma tarihini açıkladı. Apple Ceo’su Tim Cook’un açıklamasına göre Apple IOS 8‘in tüm dünyada 17 Eylül’de yüklenebilir duruma geleceğini söylemişti. Tabii bazı ülkeler ile aramızda saat farkı olduğundan, IOS 8 i indirmek için muhtemelen bir kaç saat daha fazla bekleyeceğiz. Bildiğiniz gibi daha önce Apple tarafından IOS 8 Beta kullanıma sunulmuştu.

Apple - Ios8 indir ve Yükle

Açıklamada belirtien tarihe göre iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 5c, Apple iPad 2, üçüncü jenerasyon iPad, iPad Air, iPad mini ve Retina ekranlı iPad mini modeline sahip mobil cihazlar için IOS 8 17 Eylül Çarşamba günü yayınlanacak. Bu tarihte bugünü işaret ediyor. 17 Eylül 2014 Çarşamba günü akşam 20.00 saatlerinde Türkiye’de de IOS 8 indirilebilir ve yüklenebilir duruma gelmiş olacak.

Apple kullanıcıları IOS 8 işletim sistemini mobil cihazlarına kolaylıkla yükleyebilecekler. IOS 8 işletim sisteminin bir çok güncellemeyi de beraberinde getirmesi bekleniyor.

IOS 8 yüklemek, IOS 8 indirmek ve bu işletim sistemi ile birlikte gelen güncellemeleri görmek için https://www.apple.com/tr/ios/ adresini ziyaret edebileceğinizi hatırlatırız. IOS 8 kurulumu için ilgili sayfadaki yönergeleri takip edebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

iPhone Önbellek Nasıl Temizlenir?

Belirli bir süre zarfından sonra iPhone cihazlarınızın doluluk oranı ister istemez artacaktır. Ne kadar GB’lık ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir