HTC One ve Samsung Galaxy S4’ün Google Edition Sürümü Göründü!

Bu yılın en iyi telefonları arasında gösterilen hatta en üst seviyede olan Samsung Galaxy S4 ve HTC One’nin Google Edition sürümleri kısa bir süre önce sadece ABD’de satışa çıktı. 9 Temmuz’da diğer ülkelere açılacak bu cihazlar saf Android kullanılara yapıldı. Ayırca Play Store üzerinden satışa sunulacak. Ülkemize nasıl geleceği belli değil.

nexusae0_one2

nexusae0_s41
Cihazlarda Android 4.2.2 sürümü bulunmakta. Ayrıca bu cihazlarda ne gibi özellikler bulunuyor diye merak ediyorsanız her ikisindede 1080p kalitesi bulunmakta. Galaxy S4’te 5 inçlik bir ekran bulunurken HTC One’de biraz daha küçük 4.7 inç ekran bulunmakta. HTC One’de daha büyük bir depılama alanı bulunmakta. Hızlarının arasında çok büyük bir fark yok. S4’ün pili 2.600 mAh iken One’nin 2.300 mAh. Her iki cihazda gayet kullanışlı. Baktğımızda birbirinin tasarımları farklı. Kullanıcı nasıl seviyorsa ona kalmış bir durum.

nexusae0_GS4_HERO_FINAL_smaller2 nexusae0_HTC_HERO_FINAL_smaller2 nexusae0_GS4_BestofGoogle_final_rev nexusae0_htc-one_feat-1-hardware_449by420
Google Play Store’den satılan bu cihazlar şu anlık Sadece Amerika’da satılmakta. Ayrıca fiyatları ise HTC One 599 dolardan satılırken Galaxy S4 ise 649 dolarlık bir fiyattan satılmakta.

İlginizi çekebilir

Samsung Galaxy S6 Edge vs Galaxy S6

Değerli Mobil cihaz kullanıcıları ve Cepstil takipçileri, bir süredir okurlarımıza yeni içerik ulaştıramıyorduk. Ancak bundan ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir