HTC One Mini Geliyor!

HTC’nin en iyi ve telefon piyasasının en iyi telefonlarından biri olan HTC One’nin daha küçük modeli yani One mini hakkında birçok söylenti bulunmaktaydı. Son gelen bilgilerde ise bu cihazın 3 Ağustos’ta tanıtılması yönündeydi. Cihazın özellikleri ise yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı. Ayrıca Galaxy s4’ün mini modelinden özellikleri bakımından daha önde olduğu görünüyor.

1372320614_onem HTC-One-Review-024-575x383
Beklenen özelliklere baktığımızda Android 4.2.2 ve Sense 5.1 arayüzüne sahip olması bekleniyor. Yine Beats Audio ses çıkışı ve ultrapiksel kamera bekleniyor. HTC Zoe ve sabitleme teknolojisininde kamerada bulunabilir. Bunun yanında işlemciye bakarsak 1.7 GHz hızında çift çekirdekli Snapdragon 400 kullanılmış. Grafik birimi olarak Adreno 305 tercih edilmiş. 4.3 inç boyutunda HD olarak Super LCD3 ekran bulunmakta. Cihazda 2 GB RAM bulunmakta.

htc4euwwwbJqn_ASGzzQA1a3X 4

Birçok noktasında tasarımı en başta olmak üzere HTC One’ye çok benzeyen HTC One mini’nin 3 Ağustos’ta tanıtılması bekleniyor. Ayrıca fiyatının ise 399 Euro civarında olması bekleniyor.

İlginizi çekebilir

Mobilde canlı maç dinle

Son yıllarda akıllı telefon piyasasının gelişmesiyle artık mobil telefonlarımız üzerinden daha çok internete bağlanır olduk ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir