En iyi android araba yarışı oyunları

Değerli Android cihaz sahipleri, cepstil ekibi olarak takipçilerimizden araba yarışlarına ilgi duyanlar olacağı için (şahsen kendim de bir araba yarışı tutkunuyum) ücretsiz ve en popüler araba yarışlarından bir kaç tanesini bir araya toplayarak bu yazımızda paylaşıyoruz. Tüm oyunların APK dosyalarına Google Play Store ile erişebilirsiniz.

Android için En güzel ücretsiz araba yarışı oyunları
Android için En güzel ücretsiz araba yarışı oyunları

Öncelikle tanıtımını ve download linklerini vereceğimiz araba yarışlarının tamamının Android cihazlarda kullanılabileceğini ve Ücretsiz olduklarını hatırlatalım. Elbette bazı oyunların paralı versiyonları da vardır. Fakat aralarında çok fazla bir fark olmadığından, en azından alışana kadar ücretsiz oyunları indirerek oynamanızda fayda var. Şimdi geçelim Android için en iyi araba yarışı oyunlarına..

İlk sırada Real Racing 3 var..

1 – Real Racing 3

Oyunun yapımcısının bir çok başarılı projeye ve oyuna imza atan Electronics Arts firması olduğunu belirtelim. Oyun diğer oyunlara, hatta paralı araba yarışı oyunlarına göre oldukça kaliteli. Oyunun tüm grafikleri adeta gerçekçiliği ile göz dolduruyor. Şu ana kadar 50.000.000 ile 100.000.000 arasında kullanıcı tarafından indirilip kurulumu yapılan Real Racing 3, yaklaşık 900.000 kişinin verdiği puana göre 4.4 gibi müthiş bir puana sahip.

Android için Real Racing 3 indir

2 – Drag Racing

Yine android ve Ios cihazlarda rahatlıkla oynanabilen bir güzel oyun daha. Ayrıca ücretsiz olması da popüler olmasının en önemli etkenlerinden bir tanesi. Daha çok hız severler için tasarlanmış Drag Racing adlı oyun, kısa sürede uzun mesafe kat etmeyi hedefleyenlerin tercih edeceği bir oyun. Ayrıca oyunda kazandığınız başarılar ile aracınızı güçlendirerek, çevrim içi yani online olarak diğer oyuncularla da yarışma olanağına sahip oluyorsunuz.

Android için Drag Racing indir

3 – GT Racing: Motor Academy Free+

Bir başka başarılı oyun firması olan Gameloft’un oyun severlere sunduğu GT Racing yarış oyunu da genel olarak diğer yarış oyunlarına benziyor. Aslında görsel olarak çok farklılıkları olmasına karşın, bu oyun da diğer oyunlar gibi kazanılan puanlarla arabanızı geliştirerek daha büyük yarışlara katılmanız amaçlanmış. Bu açıdan diğer oyunlarla benzerlik gösteren GT Racing Motor Academy oyunu, 240.000 oyun severin verdiği puanlara göre 4.6 gibi müthiş bir puana sahip.

Android için GT Racing: Motor Academy Free+ indir

4 – Raging Thunder Free

Üstte açıkladığımız ve indirme bağlantılarını verdiğimiz oyunlar genel olarak sistem ve bellek bakımından yüksek değerler içeren telefonlar gerektirebilir. Ancak Raging Thunder Free adlı oyunun en güzel ve hoş yanı mobil cihazınızdan çok fazla bir beklenti içerisinde olmaması. Yani alt düzeyde veya orta sınıf diye adlandırabileceğimiz mobil cihazlarda Raging Thunder Free araba yarışı rahatlıkla oynanabiliyor. Şu ana kadar 50.000.000’a yakın kullanıcı tarafından indirilen oyun, 150.000 civarında oyuncunun verdiği puanlara göre ortalama 4.1 puana sahip.

Android için Raging Thunder Free indir

5 – Road Warrior: Best Racing Game

Hem aksiyon, hem de yarış severler için dizayn edilmiş bu oyun diğer araba yarışı oyunlarından oldukça farklı. Oyunun en önemli özelliği ise, sadece yarışmak değil, yarışırken diğer yarışçıları imha etmeye çalışmaya dayalı bir oyun olması. Daha çok çevrim içi yani online olarak oyunu yükleyen diğer Android cihaz sahipleri ile oynayabileceğiniz bu Road Warrior isimli oyunda, aracınıza tanımlanan silahlarla diğer yarışçıları diskalifiye etmeye çalışıyorsunuz. Bu oyunda da diğerlerinde olduğu gibi kazandığınız puanlar ile aracınıza yeni silahları satın alarak entegre edebiliyorsunuz.

Android için Road Warrior: Best Racing Game indir

İlginizi çekebilir

Android Oyunu : Garou: Mark of the Wolves

SNK Playmore isimli oyun yapımcılarının son oyunu Mark Of The Wolwes ile, eskiden atari salonlarında ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir