En güzel iPhone temaları

Değerli Cepstil okurları ve özellikle iPhone telefon sahibi teknoloji meraklıları ;
iPhone kullananlarına En güzel iPhone temalarını tanıtıp, ücretli olanların ücretlerini ve yanlarına da fiyatını yazacağız. Ayrıca bu temaları hangi sitelerden indirebileceğiniz ve telefonunuza yükleyeceğinizi de açıklamaya çalışacağız. Öncelikle iPhone temaları konusunda sıklıkla düşülen bir yanılgıya dikkati çekelim. Bazı cihaz sahipleri, telefonları görsel olarak göze daha hoş gelsin diye farklı temalar ile kullanmayı tercih ederler. Ancak çok fazla theme yüklemek, arka planda cihaza zarar verebilir. Bununla birlikte telefon göze hoş görünse de, stabil çalışmasında bazı temalar yavaşlık yaşatabilir. Bu nedenle her zaman profosyonel wallpaper‘ları kullanmanızı tavsiye ederiz.

iPhone Duvar Kağıtları ve tema konusunda kullanıcılarını zaman zaman Android’e özendirecek kadar tekdüze ve klasik görselleri tercih etmekte. Bu da cihaz sahiplerinin telefondan daha kısa sürede sıkılmalarına neden oluyor. Tema kullanımının IOS arayüzden değiştirilebilir olması, ancak iPhone’ın bazı gizlilik konuları nedeniyle bu özelliği sınırlandırması insanları telefonlara jailbreak işlemi yapmak içinde bir neden oluşturmaktadır. Konuyu fazla da uzatmadan En güzel iPhone temaları ve görselleri ile ücretlerine göz atalım.

Temaların telefonunuzda nasıl görüneceğini yüklemeden önce test etmek ve görebilmek için alt tarafta bulunan videoyu izlemeniz yeterli.. Temalar en çok kullanılan iphone temaları arasından seçilmiştir..

En İyi iPhone Temaları

İlginizi çekebilir

2015 Mobil duvar kağıtları

Merhabalar sevgili Cepstil okurları, Yine bir süredir sizlerle içerik paylaşımında bulunamamıştık. Ancak bu yeni yazımızla ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir