BlackBerry için BlackBerry Messenger indir

Blackberry cihazlar için özel olarak tasarlanmış ve Blackberry cihazları sahip olan kişiler arasında mesajlaşma uygulaması olan BlackBerry Messenger ile arkadaşlarınızla sürekli iletişimde olabilirsiniz. Bu uygulama neredeyse bir sosyal paylaşım alanı. Kendi profilinizi oluşturarak arkadaşlarınızı ekleyebilir, durumunuzu değiştirebilirsiniz. Ayrıca gruplar oluşturarak ortak konuşmalar yapabilirsiniz.

indir (5) indir (3) indir (2)

Ayrıca son gelen güncellemeler ile BBM Voice ile arkadaşlarınızla sesli konuşmalar yapabilirsiniz. Bu da çok güzel bir durum. Bu uygulamayı kullanabilmek için bir kablosuz internet bağlantısı sizin için yeterlidir. Ayrıca bu uygulamadaki kişileri ve tüm bilgileri yedekleyebilirsiniz. Böylece herhangi bir sorunda sizin işinizi kolaylaştıracak bir durum. Ayrıca uygulamada mesajlaşırken değişik yüz ifadeleri yollama imkanına da sahipsiniz.

indir indir (4) indir (1)

Blackberry RIM işletim sistemli cihazlarınız için BlackBerry Messenger  uygulamasını ücretsiz olarak indirebilir ve arkadaşlarınızla ücretsiz olarak her yerde ve her zaman mesajlaşabilirsiniz.

 

  • Sürüm: 7.0.1.23
  • Çıkış tarihi: 11 Mart 2013
  • Dosya Boyutu: 11 MB
  • İşletim Sistemi: 4.5.0 veya daha yüksek
  • Uyumlu cihazları aşağıdaki linkte görebilirsiniz.

blackberry

İlginizi çekebilir

Blackberry Sakura Blossom Theme indir

Sakura Blossom Theme adlı tema ile Blackberry işletim sistemli cihazınıza çok güzel bir tema ekleme ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir