Android Youtube video indirme uygulaması TubeMate

Android cihazlarımızdan, tablet veya telefonlarımızdan izlediğimiz youtube videolarını çoğu zaman cihazımıza indirip, daha sonraki zamanlarda bu videoya daha hızlı ulaşmak isteriz. İşte TubeMate adlı program tam olarak bu işi yapıyor. Tubemate adlı Youtube video indirme programı, henüz Google Play Store’da bulunmamasına rağmen, kendi sitesinden bir çok kişi tarafından indirilip kurulumu yapılmış.

Google Play Store’da bu işi yaptığı iddia edilen bir çok program olsa da, hiç birisi tubemate uygulaması kadar başarılı denilemez. Tubemate adlı program ile yalnızca youtube‘da yer alan videoları değil, aynı zamanda ses dosyalarını da mp3 formatında telefon veya tabletinizin diskine kaydedebilirsiniz. En küçük çözünürlükten başlayarak Hd çözünürlüğe kadar istediğiniz videoyu istediğiniz kalitede çevirebilirsiniz. Tubemate adlı youtube video indirme uygulaması aynı anda bir çok videoyu da kaydetme işini yapabilir.

Telefonunuzdan izlediğiniz YouTube videolarını indirmek için android telefonunuza bu uygulamayı yüklemeniz yeterli.

Türkçe dil desteğine sahip olan bu uygulamayı telefonunuzun herhangi bir diskine kaydedebiliyorsunuz. Kayıt yerini siz belirliyorsunuz. Yani burada anlatılmak istenen şu, kaydetmek istediğiniz bir videoyu telefonunuzun diskine değil de telefonunuza taktığınız bir hafıza kartına yükleyebilir, böylecek hafıza kartını kullanabileceğiniz herhangi bir yerde dosyalarınıza erişim sağlayabilirsiniz.

TubeMate uygulaması ile aynı zamanda DailyMotion, Youku ve Facebook videolarını da indirebileceğinizi de hatırlatalım.

Android için TubeMate Uygulamasını indir

İlginizi çekebilir

Samsung Galaxy S6 Edge vs Galaxy S6

Değerli Mobil cihaz kullanıcıları ve Cepstil takipçileri, bir süredir okurlarımıza yeni içerik ulaştıramıyorduk. Ancak bundan ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir