Android Volkswagen Servis Uygulaması

Araç sahipleri özellikle de Volkswagen araç sahiplerinin faydalanacağı Android Volkswagen servis uygulamasını takipçilerimizle paylaşıyoruz. Uygulamayı mobil cihazınıza yükledikten sonra, herhangi bir yerden uygulamayı kullanarak yol yardımı alabiliyorsunuz. Buna ek olarak bazı küçük arızalarla ilgili de uygulama püf noktalarını içerisinde barındırıyor.

Android Volkswagen servis uygulaması ile, yardım almak istediğiniz, veya size en yakında bulunan servisi haritadan seçebiliyor veya bu servise nasıl ulaşacağınız konusunda yol tarifi alabiliyorsunuz. İlgili servisin iletişim bilgilerine de uygulama ile ulaşabilmek mümkün. İleride diğer marka ve model araçlar içinde mutlaka böyle uygulamalar yapılacaktır.

Aracınızda bulunan gösterge ekranlarında yanan uyarı ve servis ışıklarının anlamları da resimli şekilde uygulamada anlatılıyor. Tüm bunlara ek olarak, Android Volkswagen servis uygulaması sayesinde, araç park yerinizi kaydedebilir, veya park sürenizi kontrol edebilirsiniz.

Volkswagen servis uygulamasını Google Play Store‘dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Samsung Galaxy S6 Edge vs Galaxy S6

Değerli Mobil cihaz kullanıcıları ve Cepstil takipçileri, bir süredir okurlarımıza yeni içerik ulaştıramıyorduk. Ancak bundan ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir