Android ve İOS The Croods indir!

Angry Birds ile devleşen Rovio Mobile’nin The Croods adlı çizgi filmden esinlenerek yaptığı bu oyunda dünyadaki ilk modern aile siz oluyorsunuz. Değişik maceraların görevlerin sizi beklediği bir oyun. Yeni yaratıkları evcilleştirecek ve daha çok işler yapacaksınız. Macera dolu bir android ve ios oyunu sizleri bekliyor. Vahşi hayatta alışmanız gerekiyor. Yeni evcilleştirilmeyi bekleyen hayvanlar, yaratıklar var.

unnamed (49)

23

The Croods adlı macera oyununda yeni alanları keşfedecek buralara göç edecek ve yeni topluluklar oluşturacaksınız. Hiç duyulmamış yaratıkları, hayvanları öğrenecek onları evcilleştirmeye çalışacaksınız. Oyunda konuşmalar dil olmadığı için mırıldanmalar geliyor. Ama üst tarafta ne anlatmak istediği yazılıyor. Yeni buluşlar da yapacaksınız ayrıca. 14 Mart’ta çıkan bu oyunda yemek yeme derdi de var. Bunun içinde yiyecek arayışına çıkacaksınız. Yapmayacağınız iş kalmayacak. Oyunun tanıtım videosunu izleyince anlayacaksınız ne demek istediğimizi.

Oynanış videosu

Hemen android ve ios işletim sistemli cihazlarınıza The Croods oyunun ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Çok güzel bir oyun. Maceradan maceraya atılacaksınız.

 

Android İçin indir:

 

İphone :

İpad

İlginizi çekebilir

iPhone 6S ve 6S Plus Türkiye’de ne zaman satışa çıkacak?

Değerli Cepstil okurları, uzun zamandır sitemize içerik ekleyemiyorduk ne yazıkki. Doğrusu yaklaşık 5-6 aydır yoğunluğumuzdan ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir