Android ve iOS için Order and Chaos Duels indir

Order and Chaos Duels adlı android oyunu Gameloft tarafından yayınlanan bir kart oyunudur. İlk başta şunu da söyleyelim ki oyun da Türkçe dil desteği sunulmuş. Buda oyunu daha çok sevilmesine yardımcı oluyor. Oyunda 4 farklı ırk bulunmakta. İnsan, elf, ork ve hortlaktan birini seçerek oyuna başlıyoruz. Oyun kart oyunu olduğundan kendimize kart satın almamız gerekiyor. Oyunda farklı kademede kartlar bulunmakta. Bu kartları topladığınız değerli şeyler karşılığında alabiliyorsunuz.

unnamed (5) unnamed (7) unnamed (8)

Oyunda 250 üstünde kart bulunmakta. Bu kartlara sahip olarak düşmanları yenmeniz gerekiyor. Kartların özellikleri birbirlerinden farklı. Bu özellikler sizlere gösterilirken animasyonlar kullanılmış. Birçok görev ve macera sizleri bekliyor. Ayrıca oyundaki çevrimiçi oyuncu modu bulunmakta. Bu oyun modunda istediğiniz kişiyi düelloya davet edebilir ve onla savaşabilirsiniz.

unnamed (9) unnamed (10)

Hemen android ve iOS işletim sistemli cihazlarınıza Order and Chaos Duels adlı bu güzel kart oyununu ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oynarken kendinizi kaptıracak eğleneceğiniz bir oyun sizleri bekliyor.

itunes                    googleplay

 

 

 

 

İlginizi çekebilir

En Popüler Android Oyunları

Merhabalar sevgili Cepstil takipçileri, Arkadaşlar sitemizde Symbian oyunları, Nokia oyunları, iPhone ve IOS işletim sistemli ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir