Android Uzay Savaş Oyunu – Space Fighter indir

Apple Iphone’lardan sonra Android cihazlarda da oynanabilen Space Fighter android oyunu oyun severlerin büyük ilgisini çekti..

Aksiyon ve macera dolu bir uzay savaş oyunu olan Space Fighter, yeni oyunculara da eskilerine de heyecan dolu dakikalar yaşatıyor. Oyunda başarılı olmanın ve puan kazanmanın sırrı, oyuncunun hızlı tepkilerle davranması ve aynı zamanda düşmanın durumuna göre strateji geliştirerek bu stratejiyi hayata geçirebilmek. Ayrıca ilerleyen seviyelerde karşınıza çıkacak engelleri aşabilmek için daha fazla puan kazanarak yeteneklerinizi geliştirmenize dayalı bir mobil uzay savaş oyunudur.

Oyunun en güzel yanı, kazandığınız ve geçtiğiniz bir bölümün ardından o bölümün otomatik olarak kaydedilmesidir. Böylelikle aynı turu istemediğiniz halde tekrar geçmenize gerek olmayacaktır. Hayatta kalabilmek ve daha fazla puan toplayabilmek için önünüze çıkacak düşmanları yok etmeniz gerekir. Kazanacağınız her puan sizi bir üst seviyeye taşıyacaktır. Stratejinizi iyi belirleyerek oynamanız, daha uzun süre hayatta kalmanızı sağlayacaktır. Oyunu Play Store‘dan ücretsiz olarak mobil cihazınıza veya tabletinize indirebilir ve kurulumun ardından hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Oyunun kontrol mekanizması çok basittir. Kendi uzay geminizin havada kalabilmesi için mavi ve yuvarlak olan güç düğmesine bir süre basıp sonra bırakmanız gerekiyor.Uzay geminiz sizin desteğinizle daha fazla yol kat edecek, düşmanlarınızı yok edecektir.

Oyunda seviye ilerledikçe hayatta kalmanız zorlaşacaktır. Bu yüzden stratejinizi iyi belirlemeniz gerekmektedir.

Space Fighter Nasıl Oynanır?

Yuvarlak mavi tuşla uzay geminizi havada tutabilir, geminize ivme kazandırabilirsiniz.
Gemi otomatik olarak ateş edecektir. Siz de diğer düşman gemilerine dokunarak onları safdışı bırakabilirsiniz.
Hangi bölümü oynamak isterseniz ona göre seçim yapabilirsiniz.
Garaj adlı bölümden aldığınız puanlarla savaş geminizi daha kullanılabilir ve güçlü bir hale getirebilirsiniz.
Oyunu bitirebilmeniz için oyunun sonuna kadar hayatta kalmayı başarabilmelisiniz.

İlginizi çekebilir

Android Lollipop Güncellemesi

Değerli Android kullanıcıları ve Cepstil takipçileri, Bildiğiniz gibi geçtiğimiz yılın sonunda Kitkat güncellemesinden sonra gelen ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir