Android TV izleme programı – Mobil TV İzle

İnternet kotanızı düşünmediğinizi varsayacak olursak, telefonunuzdan tv izlemek için ihtiyacınız olan şey sadece cihazınızın işletim sistemi ile uyumlu bir tv izleme uygulaması.

Android cihazlar için Mobil TV izle uygulaması da androiz cihaz sahiplerinin rahatlıkla ve güvenle kullanabileceği uygulamaların başında geliyor. Yeni, gelişmiş ve modern bir arayüze sahip Android Mobil TV uygulaması, bir çok kullanıcı tarafından başarılı bulunmuş olacak ki, Android Market‘teki puanlarına baktığımızda 5’e yakın bir ortalama puana sahip. Bu da uygulamanın ne kadar kaliteli olduğuna bir işarettir.

Android TV izleme uygulaması ile, internet hızınıza göre izleyeceğiniz kanalın kalitesini ayarlayarak, donmalara karşı bir çözüm bulmuş olursunuz. Böylece telefonunuzdan veya tabletinizden donma problemi olmadan ücretsiz tv izleyebilirsiniz.

Mobil TV uygulamasının bazı özellikleri ise şu şekilde : 
Bazı kanallarda uyku modu ve yayın akışı
Performans iyileştirmeleri ile, daha hızlı ve optimize edilmiş bir program
Kategoriler üzerinden rahatlıkla kanal bulabilme
Tek tuş ile kanalları favorilere ekleme
Ek olarak Bedava tv izleme uygulaması yalnızca Google kaynaklı reklamlar ile bir gelir modeli oluşturmuş. Ayrıca gereksiz, özelimize giren izinler de istenilmiyor kurulum aşamasında.
100’den fazla TV kanalı
Onlarca radyoyu online olarak dinleyebilme olanağı

Her geçen gün uygulamaya yeni kanallar ve radyo istasyonlarının da eklendiğini ifade edelim.

Android Bedava TV izleme Uygulamasını sitemizden indirebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Samsung Galaxy S6 Edge vs Galaxy S6

Değerli Mobil cihaz kullanıcıları ve Cepstil takipçileri, bir süredir okurlarımıza yeni içerik ulaştıramıyorduk. Ancak bundan ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir